Electrolux ERF2404FOW

Nákupem získáte 81,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová chladnička Electrolux ERF2404FOW spadá do energetické třídy A + a díky technologii SpacePlus se do ní vejde velké množství potravin a nápojů. Celkový využitelný objem chladničky je 208 litrů a objem výparníku 18 litrů. Díky 3 skleněným policím a průsvitné zásuvce budete mít vždy dokonalý přehled o situaci uvnitř. Chladnička se automaticky odmrazuje a její interiér osvítí LED žárovka. Mrazící výkon chladničky Electrolux ERF2404FOW dokáže za 24 hodin zmrazit 2 kg surovin a při výpadku elektrického proudu uchová potraviny v chladu až 11 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr K 2814

Liebherr K 2814

Praktická jednodveřová chladnička s výparníkem LIEBHERR K 2814 je spotřebič na každodenní použití. Tento model je zařazen do energetické třídy A++. Vnitřní objem spotřebiče je 250 litrů z toho patří…

 • Výška: 140,2 cm
 • Maximální hlučnost: 40 db
 • Třída energ.účinnosti: A ++

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chlazení potravin

Jednodveřová chladnička Electrolux ERF2404FOW se hodí do každého kuchyňského prostoru. Spadá do energetické třídy A +. Díky její skvělému výkonu a nízké spotřebě energie je skvělou pomůckou do kterékoliv kuchyně. Její chod je šetrný a jednoduchý a tak vám ušetří spoustu peněz za energii. Pokud máte malou kuchyň, ale potřebujete elegantní ledničku, jednodveřová chladnička je navržena s malými rozměry, takže je jako stvořená pro kuchyně, které jsou omezeny v prostoru. Přestože je designově malá, její klasické bílé provedení stále působí elegantně, a tak učiní velmi oblíbený doplněk vaši kuchyni.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničky nabízí 208 litrový užitný objem pro vaše potraviny. Je vyřešen prakticky pro uskladnění množství potravin. Nachází se zde výškově nastavitelná polička, která je celoskleněná s lištou. Ve spodní části se nachází praktická zásuvka, do které uskladníte ovoce a zeleninu. Na dvířkách jsou 4 poličky, do spodní z nich snadno uskladníte i velké láhve, abyste měli k dispozici chladivo osvěžující nápoje. Horní z poliček je vybavena sklopným víkem, takže ani drobnější potraviny vám při prudším otevření dvířek nevypadnou. Součástí vybavení je i jeden držák na 6 vajec. Vnitřní prostor chladničky je samozřejmě osvětlený. Její odmrazování je automatické a tak si s ním nemusíte dělat žádné starosti.

Mrazící část a spotřeba

Mrazicí složka - výparník v objemu 18 l nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Umístěna je na vrchní straně spotřebiče, jako samostatný prostor s plastovými dvířky. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží uložené potraviny v optimálních podmínkách 11 hodin. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým LED osvětlením, které zajišťuje optimální přehled o vašich uložených potravinách.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 125 cm
 • Maximální hlučnost 40 db
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 236 L
 • Čistá kapacita chladničky 208 L
 • Roční spotřeba energie 215 kWh
 • Klimatická třída ST, N, T, SN
 • Mrazící výkon 2 kg/24h
 • Rychlé zamražení Ne
 • Vyparník Ano
 • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55 cm
Výška: 125 cm
Hloubka: 61,2 cm
Hmotnost: 41,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 215 kWh
Klimatická třída: ST, N, T, SN
Akumulační doba: 11 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 236 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 208 L
Vyparník: Ano
Čistý objem výparníku: 18 L

Mraznička

Mrazící výkon: 2 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: 933013349

Všechny parametry

Recenze Electrolux ERF2404FOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ERF2404FOW