Electrolux SurroundCook EOF4P74X

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 199,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF4P74X v nerezovém provedení je zařazena v energetické třídě A +. Umožňuje připravit křupavé pečené kuře v pohodlí domova. Nabízí 9 funkcí pečení: dolní pečení, tradiční pečení, rychlý gril, gril, horký vzduch, turbo gril, osvětlení, vlhký horký vzduch, pizza. Kromě nich má k dispozici i řadu elektronických funkcí a automatické programy. Po otevření dveří se automaticky rozsvítí osvětlení. Trouba disponuje 3 pečúcimi úrovněmi. Čištění trouby se realizuje pomocí pyrolýzy. Dvířka trouby Electrolux SurroundCook EOF4P74X jsou vybaveny trojitým sklem. Kromě toho jsou vybaveny i jemným zavíráním VelvetClose. Ovládána je pomocí 2 zatláčacích knoflíků. Všechna nastavení následně zobrazuje displej. Vnitřní objem trouby dosahuje 72 l. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou a automatickým vypnutím. Obsahem balení jsou: šedý hluboký a mělký plech, drátěná chromovaná mřížka a teleskopický výsuv na 1 úrovni. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X

14 990 Kč

K odeslání

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom +…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vestavná trouba SurroundCook

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF3H50X s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Zvládne připravit vše od křupavého pečeného kuřete po chutné sněhové pusinky upečené rovnoměrně. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel se zasunovacími prvky vám poskytne přístup upravit nastavení podle vaší chuti. Nové boční mřížky Easy Entry umožňují snadnější zasouvání plechů do trouby. Jsou odnímatelné, díky čemuž je lze snadno očistit.

 •     Funkce trouby: tradiční pečení, rozmrazování, rychlý gril, gril, udržování teploty, opékání masa, horký vlhký vzduch, pizza, horký vzduch, turbo gril
 •     Elektronické funkce: pyrolýza (2 cykly), zvukový alarm, dětský zámek, demo režim, alarm zámku dveří, spínač světel, zobrazení času, elektronická regulace teploty, elektronický zámek dveří, konec programu, počítadlo minut, opožděná pyrolýza, pyrolytická připomínka, zobrazení skutečné teploty, využití zbytkového tepla, zobrazení času vaření, bezpečnostní vypnutí, servisní kód, doporučení teploty, hodiny (denní čas)

Rovnoměrně upečené s víceúrovňovým pečením

Užívejte si rovnoměrné pečení s víceúrovňovým pečením. Dodatečné kruhové topné těleso znamená, že můžete péct rovnoměrně na třech úrovních. Dokonalé k vytvoření těch nejjemnějších koláčků a přepychových koláčů.

Pyrolytické samočištění

Při pyrolytickém samočištění se nečistoty v troubě změní v popel, které pak jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Dokoce vás na potřebu čištění trouba sama upozorní. Dosáhnete profesionální úrovně čistoty bez zdlouhavého drhnutí.

Jednoduché ovládání

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním. Vybavená je ovládáním prostřednictvím zásuvných ovládacích knoflíků s LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. Díky jeho zápustným ovladačem a tlačítkům získáte snadný přístup ke všem nastavením trouby.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3490 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnost: 32 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 3490 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949498126

Všechny parametry

Recenze Electrolux SurroundCook EOF4P74X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux SurroundCook EOF4P74X