Electrolux SurroundCook EOF3H50X

Vstavaná rúra Electrolux SurroundCook EOF3H50X v nehrdzavejšej prevedení je zaradená v úspore vyskúšaná A. Vaše peníze chrumkavé pečené kura v pohodlí domova. Ponúka 9 spôsobov pečenia: dolné pečenie, podávanie pečenie, podávanie mriežky, gril, horúci vzduch, turbo gril, osvetlenie, vlhký horúci vzduch, pizza. Okrem nich je k dispozícii aj zvukový signál, trvanie, ukončenie programu, minúty, čas. Rúra vyhovuje 3 pečúcim reakciám. Čistenie rúry sa realizuje vrátane pary. Dvierka rúry Electrolux SurroundCook EOF3H50X sú vybavené dvojitým sklom. Ovládaná je prevod 2 zatláčacích gombíkov. Všetky vybraté zobrazenia obrazovky. Vnútorný objem rúry peňazí 72 l. Obsahom sú: šedý hlboký a plytký plech, drôtená chrómovaná mriežka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Cashback až 11 500 Kč po registraci (více info)

AEG Mastery SurroundCook BCS331150M

Multifunkční trouba AEG BCS331150M s kruhovým topným tělesem zařazena v energetické třídě A +. Její celkový vnitřní objem je 71 litrů. Technologie SurroundCook® s XL ventilátorem umožňuje skvělé…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vestavná trouba SurroundCook

Vestavná trouba Electrolux  SurroundCookEOF3H50X s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Zvládne připravit vše od křupavého pečeného kuřete po chutné sněhové pusinky upečené rovnoměrně. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel se zasunovacími prvky vám poskytne přístup upravit nastavení podle vaší chuti. Nové boční mřížky Easy Entry umožňují snadnější zasouvání plechů do trouby. Jsou odnímatelné, díky čemuž je lze snadno očistit.

 •     Funkce trouby: spodní pečení, tradiční pečení, rychlý gril, gril, horký vzduch, turbo gril, osvětlení, vlhký horký vzduch, pizza.
 •     Elektronické funkce: akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas

Rovnoměrně upečené s víceúrovňovým pečením

Užívejte si rovnoměrné pečení s víceúrovňovým pečením. Dodatečné kruhové topné těleso znamená, že můžete péct rovnoměrně na třech úrovních. Dokonalé k vytvoření těch nejjemnějších koláčků a přepychových koláčů.

Jednoduché ovládání

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním. Vybavená je ovládáním prostřednictvím zásuvných ovládacích knoflíků s LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. Díky jeho zápustným ovladačem a tlačítkům získáte snadný přístup ke všem nastavením trouby.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Snadné čištění s funkcí AquaClean

Tato metoda čištění je šetrná k životnímu prostředí a navíc je i účinná. Vodu přemění na páru pomocí tepla trouby. Po vychladnutí trouby povrch jednoduše otřete do čista.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2790 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnost: 29 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 2790 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949496270

Všechny parametry

Recenze Electrolux SurroundCook EOF3H50X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux SurroundCook EOF3H50X