Electrolux SurroundCook EOF3H40X

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF3H40X v nerezovém provedení je zařazena v energetické třídě A. Umožňuje připravit křupavé pečené kuře v pohodlí domova. Nabízí 9 funkcí pečení: dolní pečení, tradiční pečení, rychlý gril, gril, horký vzduch, turbo gril, osvětlení, vlhký horký vzduch, pizza. Kromě nich má k dispozici také funkci: akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas. Trouba disponuje 3 pečúcimi úrovněmi. Čištění trouby se realizuje pomocí páry. Dvířka trouby Electrolux SurroundCook EOF3H40X jsou vybaveny dvojitým sklem. Ovládána je pomocí 2 zatláčacích knoflíků. Všechna nastavení následně zobrazuje displej. Vnitřní objem trouby dosahuje 72 l. Obsahem balení jsou: šedý hluboký a mělký plech, drátěná chromovaná mřížka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Cashback až 11 500 Kč po registraci (více info)

AEG Mastery SurroundCook BCS331150M

Multifunkční trouba AEG BCS331150M s kruhovým topným tělesem zařazena v energetické třídě A +. Její celkový vnitřní objem je 71 litrů. Technologie SurroundCook® s XL ventilátorem umožňuje skvělé…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vestavná trouba SurroundCook

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF3H40X s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Zvládne připravit vše od křupavého pečeného kuřete po chutné sněhové pusinky upečené rovnoměrně. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel se zasunovacími prvky vám poskytne přístup upravit nastavení podle vaší chuti.

 •     Funkce trouby: Olney pečení, tradiční pečení, rychlý gril, gril, horký vzduch, turbo gril, osvětlení, vlhký horký vzduch, pizza.
 •     Elektronické funkce: akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas

Rovnoměrně upečené s víceúrovňovým pečením

Užívejte si rovnoměrné pečení s víceúrovňovým pečením. Dodatečné kruhové topné těleso znamená, že můžete péct rovnoměrně na třech úrovních. Dokonalé k vytvoření těch nejjemnějších koláčků a přepychových koláčů.

Jednoduché ovládání

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním. Vybavená je ovládáním prostřednictvím zásuvných ovládacích knoflíků s LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. Díky jeho zápustným ovladačem a tlačítkům získáte snadný přístup ke všem nastavením trouby.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Snadné čištění s funkcí AquaClean

Tato metoda čištění je šetrná k životnímu prostředí a navíc je i účinná. Vodu přemění na páru pomocí tepla trouby. Po vychladnutí trouby povrch jednoduše otřete do čista.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2790 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnost: 29 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 2790 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949496269

Všechny parametry

Recenze Electrolux SurroundCook EOF3H40X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux SurroundCook EOF3H40X