Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev , Top + bottom (80 ° C), vrchní a spodní ohřev. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, automatické hmotnostní programy, masová sonda a množství jiných. Objem trouby Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X dosahuje 72 litrů. Čištění je katalytické. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel s LED displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače či teploty, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

  • Funkce pečení: Dolní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Rychlý gril, Gril, Udržování teploty, Vlhký horký vzduch, Pečení pizzy, Pomalé pečení, Horkovzdušné pečení, Turbo gril
  • Elektronické funkce: 9 receptů / automatických programů (3 recepty s hmotností), oblíbený program, ukazatel skutečné teploty, resetování ukazatele času, indikace zbytkového tepla, využití zbytkového tepla, doporučená teplota, denní čas, minutka (odpočet, přípočet), minutka, osvětlení trouby zap. / Vyp., Čas vaření zobrazený s programem, demo program, trvání, elektronická regulace teploty, akustický signál, dětský zámek, ukončení programu, rychlé předehřátí, servisní kódy, vypnutí času dne ve stavu vypnutí, čas programu, bezpečnostní vypnutí

Precizní pečení s teplotní sondou

Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž jste otevřely dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci využije každá hospodyňka a výrazně to usnadní pečení chutných jídel. Vždy budete vědět, zda je jídlo dokonale propečené a připraveno k podávání.

LCD displej

S LCD displejem máte čas, režim a teplotu pečení na dosah ruky. Poskytuje přístup k předem naprogramovaným receptem, takže vaše trouba udělá tu těžkou práci za vás. Vyberte si pokrm a vaše trouba se automaticky přizpůsobí, abyste vytvořili dokonalý pokrm.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Rychlý ohřev

Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby trouba byla připravena tehdy, když jste připraveni i vy. S kratším časem předehřevu v porovnání s tradičním ohřevem můžete přeměnit volné chvíle na zapamatovatelné pokrmy.

Katalytické čištění

Technologie katalytického čištění znamená, že se můžete rozloučit s tvorbou mastnoty a zbytků. Tato samočisticí technologie automaticky začne pracovat, když teplota trouby dosáhne 250 ° C. Nyní je čištění vaší trouby snadné.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 2480 W
  • Typ čištění Katalýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 59,7 cm
Hmotnosť: 31 Kg

Obsah balení

Obsah balení: plech na zach.mastnoty

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 2480 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 949497303

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X