Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X


Vestavná parní trouba, Energetická třída A, Kapacita: 57 l, Počet funkcí: 7, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

40% Hodnota za peníze
Průměrná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná parní trouba Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X používá jemný dotek páry k dokonalému pečení. Je zařazena do energetické třídy A. Nabízí 7 funkcí pečení: dolní ohřev, tradiční pečení, rozmrazování, turbo gril, pečení pizzy, horkovzdušné pečení PLUS, rychlý gril, světlo, vlhký horký vzduch. Nechybí minutka, čas, akustický signál, trvání/ukončení programu a množství jiných funkcí. Ovládání je zabezpečené pomocí 2 zápustných otočných knoflíků. Objem parní trouby Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X dosahuje 72 litrů. Čištění trouby je katalytické. Příslušenství: 1 drátěná vysoká chromovaná mřížka, 1 smaltovaný plech na pečení, 1 plech na zachytávání mastnoty z šedého smaltu.

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X používá jemný dotek páry k dosažení sytější a lesklejší barvy, křupavější kůrky a jemné delikátní konzistence při pečení domácího chleba. Její kapacita činí až 72 litrů, takže nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Ovládací panel s displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače, osvětlení trouby, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel.

Trouba SteamBake pro fantastické pečení

Trouba SteamBake umožňuje vytvořit si doma výsledky jako z pekárny stiskem tlačítka. Vlhkost umožňuje plné vykynutí těsta, čímž vytváří chutně jemné vnitřky, zatímco suché teplo vytváří bohaté a lesklé kůrky. Užívejte si nejen chutné pečivo, ale i pečené kuře či rybu.

Precizní pečení s teplotní sondou

Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž byste museli otevřít dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci jistě využije každá hospodyňka, která díky ní bude vždy vědět, že je jídlo dokonale propečené a připraveno k podávání.

Katalytické čištění

Technologie katalytického čištění znamená, že se můžete rozloučit s tvorbou mastnoty a zbytků. Tato samočisticí technologie automaticky začne pracovat, když teplota trouby dosáhne 250 °C. Nyní bude čištění vaší trouby snadné.

Přesné nastavení

Parní trouba je vybená časovačem, který vám umožní zachovat si přehled o připravovaných pokrmech. Pomocí LED displeje jednoduše nastavíte přesné časy pečení a monitorujte průběh přípravy pomocí teplotní sondy.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo po celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se také nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Funkce pečení

Trouba nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + vrchní ohřev, osvětlení, kruhové těleso + ventilátor (kontrola vlhkosti), vrchní a spodní ohřev, vrchní ohřev + spodní ohřev + gril.

  • Funkce trouby: dolní ohřev, tradiční pečení, rozmrazování, rychlý gril, světlo, horkovzdušné pečení PLUS, turbo gril, pečení pizzy, vlhký horký vzduch
  • Elektronické funkce: akustický signál, automatické vypnutí senzoru pokrmu, minutka, čas, trvání, ukončení programu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 57 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 7

Návody a manuály

Hodnocení

1,0 / 5

1 recenze Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X

0% Kvalita
Nehodnocené

40% Hodnota za peníze
Průměrná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

18. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Průměrná


  • Dvakrát oprava termostatu! Stále teplota kolísá v rozsahu třiceti stupňů.
  • Skládalo mne to nejdůležitější. Neudrží nastavenou teplotu!

Já nedoporučuji!