Electrolux SteamBake EOD3H70X

Vestavná trouba Electrolux SteamBake EOD3H70X s kruhovým topným tělesem as funkcí páry SteamBake je zařazena do energetické třídy A. Nabízí 9 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, Grill + horní ohřev + vetnilátor, osvětlení, kruhové těleso + fan + pára + ventilátor, vrchní a spodní ohřev. Přidáním páry pomáhá upiesť doma lahodné pokrmy s křupavou kůrkou a zároveň uvnitř nadýchané. Kromě nich má k dispozici také funkci jako akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas a množství jiných. Ovládání je zabepečené pomocí 2 zasouvacích knoflíků. Objem trouby Electrolux SteamBake EOD3H70X dosahuje 72 litrů. Dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým sklem a také jemným zavíráním VelvetClosing. Příslušenství: 1 smaltovaný plech na pečení, 1 plech na zachytávání mastnoty šedý smalt. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X

14 990 Kč

K odeslání

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom +…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Electrolux SteamBake EOD3H70X s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. S funkcí SteamBake umožňuje vytvořit si doma výsledky jako z pekárny. Vestavná trouba SteamBake umožňuje upéct kuře, lasagne i ryby s rovnoměrnými výsledky. Přidáním páry pomáhá upéct doma lahodné pokrmy s křupavou kůrkou a zároveň uvnitř nadýchané. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače či teploty, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Nové boční mřížky Easy Entry umožňují snadnější zasouvání plechů do trouby. Jsou odnímatelné, díky čemuž je lze snadno očistit.

 • Funkce trouby: 9 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, Grill + horní ohřev + vetnilátor, osvětlení, kruhové těleso + fan + pára + ventilátor, vrchní a spodní ohřev.

Trouba SteamBake pro fantastické pečení

Trouba SteamBake umožňuje vytvořit si doma výsledky jako z pekárny stiskem tlačítka. Vlhkost umožňuje plné vykynutí těsta, čímž vytváří chutné jemné vnitra, zatímco suché teplo vytváří bohaté, lesklé kůrky. Užívejte si nejen chutné pečivo, ale i pečené kuře a dokonalou rybu.

Rovnoměrně upečené s víceúrovňovým pečením

Užívejte si rovnoměrné pečení s víceúrovňovým pečením. Dodatečné kruhové topné těleso znamená, že můžete péct rovnoměrně na třech úrovních. Dokonalé k vytvoření těch nejjemnějších koláčků a přepychových koláčů.

Přesné nastavení s LED displejem

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním. Vybavená je ovládáním prostřednictvím zásuvných ovládacích knoflíků s LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. Díky jeho zápustným ovladačem a tlačítkům získáte snadný přístup ke všem nastavením trouby.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Snadné čištění s funkcí AquaClean

Tato metoda čištění je šetrná k životnímu prostředí a navíc je i účinná. Vodu přemění na páru pomocí tepla trouby. Po vychladnutí trouby povrch jednoduše otřete do čista.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2990 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnost: 30 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 2990 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949499337

Všechny parametry

Recenze Electrolux SteamBake EOD3H70X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux SteamBake EOD3H70X