Electrolux EOC6H76X


Vestavná parní trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 10, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,8 cm. Více info


Cena 16 990 Kč

Sleva 15 % z předcházející ceny: 19 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Electrolux EOC6H76X v nerezovém provedení s integrovanou parní funkcí pro dokonalou přípravu masových i nemasových pokrmů. Je zařazena do energetické třídy A+. Objem trouby je 72 l. Nabízí 10 programů pro přípravu pokrmů. Je vybavena časovačem, teleskopickým výsuvem, čisticí funkcí EcoClean a teplotní sondou.

 

 

 

Křehký vnitřek, křupavý vnějšek

Rozlučte se s průměrným pečením a přivítejte troubu SteamCrisp. Je ideální pro pečení masových i nemasových pokrmů, kombinuje páru a tradiční ohřev a peče pokrmy šetrně, takže se nevysušují. Chuť a struktura se zvýrazní díky páře.

Přesné vaření s teplotní sondou

Díky teplotní sondě dosáhnete vždy perfektních výsledků. Umožňuje sledovat proces vaření měřením teploty uvnitř potraviny. Dokonce vám dá vědět, když je jídlo upečené na požadovanou teplotu, a proces pečení zastaví.

Snadné čištění

Čištění po pečení nemusí být náročné, trouba se čistí sama využitím síly vlhkosti. Funkce AquaClean odpařuje vodu ze dna trouby a pára uvolňuje jinak odolnou mastnotu a zbytky, které zůstávají na povrchu. Snadno tak dosáhnete přirozeného čištění.

Časovač s LED displejem

Objevte nové zážitky s troubou díky dotykovému LED displeji EXPlore a jeho citlivým dotykovým tlačítkům. Aktivní rozhraní umožňuje rychlý přístup a dynamické ovládání doby vaření, teploty a dalších funkcí. LED displej navrhuje správnou teplotu na základě zvolené funkce vaření, takže už nikdy nebudete muset hádat, jaká teplota je pro váš pokrm nejlepší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3390 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 10

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EOC6H76X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi