Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X

16 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 30. 06. 2021
Jak získáte Cashback
15 490 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X se pyšní integrovanou funkcí páry k dosažení dokonale upečeného masa a dalších pokrmů. Trouba je zařazena do energetické třídy A+. Nabízí 9 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + horní ohřev, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, pára + kruhové těleso + ventilátor, horní + spodní ohřev, gril + horní ohřev + ventilátor. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatickou nabídku teploty a masovou sondu. Nechybí ani minutka, čas, akustický signál, trvání / ukončení programu. Ovládání je zabezpečené pomocí 2 zápustných otočných knoflíků. Objem trouby Electrolux EOC6H71X dosahuje 72 litrů. Čištění trouby zajistí funkce aqua clean. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • cashback 1 500 Kč

Popis produktu

 

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X používá sílu páry SteamCrisp, která přináší do procesu pečení vlhkost, čímž umožňuje přípravu jídla při nižší teplotě a zabraňuje jeho vysušení. Vytváří zlatavé, křupavé kůrky a šťavnaté vnitřky. V kombinovaném režimu trouba automaticky a přesně vypočítá optimální poměr ohřevu a páry. Její kapacita je až 72 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Ovládací panel s displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače, osvětlení trouby a režimu rychlého ohřevu, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

Jemné uvnitř, křupavé venku

Rozlučte se s průměrným pečením a přivítejte troubu SteamCrisp. Ideální k pečení masa a dalších pokrmů, kombinuje páru a tradiční ohřev, aby se jídlo peklo jemně a aby pokrmy nevyschly. 

Funkce pečení

Trouba nabízí 9 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + horní ohřev, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, pára + kruhové těleso + ventilátor, horní + spodní ohřev, gril + horní ohřev + ventilátor.

Precizní pečení s teplotní sondou

Díky teplotní sondě můžete pokaždé dosáhnout dokonalých výsledků. Umožňuje sledovat proces pečení měřením teploty uvnitř jídla. Dokonce vám oznámí, kdy bude jídlo upečené na požadovanou úroveň, a zastaví pečení.

Snadné čištění

Čištění po pečení nemusí být obtížný úkol, trouba se vyčistí využitím síly vlhkosti. Funkce AquaClean odpaří vodu ze dna trouby a pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky ponechané na stěnách. Poté troubu jen vytřete hadříkem. Čištění trouby nebylo nikdy snažší.

Časovač s LED displejem

LED displej navrhuje správnou teplotu na základě funkce pečení, kterou jste vybrali, takže nikdy nemusíte tipovat, jaká teplota bude nejvhodnější pro váš pokrm. Nadále však můžete teplotu upravit manuálně či nastavit časy začátku a konce.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3380 W
  • Typ čištění EcoClean
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 10

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 65,4 cm
Hloubka: 56,7 cm
Hmotnosť: 30 Kg

Obsah balení

Obsah balení: smalt.plech na mast.

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 10

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 3380 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 949494467

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X