Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX

Nákupem získáte 389,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart parní trouba Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX s možností ovládání na dálku je zařazena do energetické třídy A++. S funkcí Steamify si vytvoříte chutné a zdravé jídla s vařením v páře. Nabízí mnoho funkcí, jako jsou např. rychlé vyhřátí trouby, automatická nabídka teploty, automatické váhové programy, masová sonda, paměť pro často používané nastavení trouby, připomenutí pyrolytického čištění, funkce bezpečnost dětí a množství jiných. Ovládání je zabezpečené pomocí dotykového displeje. Objem trouby Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX dosahuje 70 litrů. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens HN678G4S6

Smart vestavná trouba s mikrovlnami s funkcí pulseSteam Siemens HN678G4S6 pro dokonalou distribuci tepla. Tuto vestavnou troubu můžete využít pro mikrovlnný ohřev s funkcí přidané páry, je určena pro…

 • Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
 • Gril: Ano
 • Celkový výkon trouby: 3600 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba SteamBoost

Vestavěnou smart troubou Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX s funkcí Steamify vám pomůže připravit chutné pokrmy ještě jednoduššeji než dosud. Zadejte teplotu pečení, kterou běžně používáte a trouba automaticky upraví nastavení. Díky tomu budou vaše pokrmy připravené v páře dokonale. Její kapacita činí až 70 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Ovládací panel s dotykovým displejem vám poskytne intuitivní zážitek a zkratky pro 3 nejdůležitější funkce. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

 • Funkce trouby: gratinovaná jídla, dolní ohřev, pečení chleba, tradiční pečení, rozmrazování, kynutí těsta, sušení, mražené pokrmy, parní pečení, gril, vysoká vlhkost, nízká vlhkost, udržování teploty, vlhký horký vzduch, pečení pizzy, ohřev talířů, zavařování , pomalé pečení, parní regenerace, steamify, horkovzdušné pečení, turbo gril

Precizní pečení s teplotní sondou

Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž byste museli otevřít dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci jistě využije každá hospodyňka, která díky ní bude vždy vědět, že je jídlo dokonale propečené a připraveno k podávání.

ConnectedCooking

S funkcí ConnectedCooking zažijete skutečnou pomoc při vaření. Na dálku máte možnost změnit čas trvání pečení či teplotu. Toto vše umožňuje vestavná parní trouba Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX.

Dotykový displej

Plnobarevný dotykový displej vám vždy nabídne 3 nejdůležitější funkce. Představuje zkratku k chutným pokrmům.

Rychlý ohřev

Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby byla trouba vždy připravena, když to potřebujete. S kratším časem předehřevu stihnete vždy vše připravit včas.

Jednodušší čištění

Užijte si volný čas podle svých představ. Čištění trouby vám zabere méně času než dosud. Trouba je vybavena čistícím programem, který výrazně usnadní její údržbu. Parní čištění nečistot zvlhčuje a pomáhá odstraňovat zbytky jídel.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3500 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 18

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,7 cm
Hmotnost: 40 Kg

Obsah balení

Obsah balení: smalt.plech na mast.

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 18

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 944184831

Všechny parametry

Recenze Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 800 PRO SteamBoost EOB9S31WX