Electrolux EOB43430OX vystavený kus s plnou zárukou

Vestavná trouba Electrolux 600 FLEX SurroundCook EOB43430OX s příjemným nerezovým designem a větším objemem 72 litrů, s horkovzdušnou funkcí, grilem, i praktickým časovačem. Nabízí 7 funkcí pečení: Dolní ohřev, Tradiční pečení, Rychlý gril, Gril, Světlo, Pečení pizzy, Horní ohřev, Horkovzdušné pečení, Turbo gril. Troubu ovládáte zasunovacími ovládacími knoflíky a tlačítky doplněným displejem. Trouba Electrolux 600 FLEX SurroundCook EOB43430OX nabízí funkce: akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas. Nechybí vnitřní halogenové osvětlení. Čištění: Aqua Clean. Objem 72 l. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 12 %
  • Doprava zdarma
  • Doporučujeme

Popis produktu

 

 

 

Příjemné dotvoření kuchyně

Vestavná trouba Electrolux 600 FLEX SurroundCook EOB43430OX je ideálním doplňkem pro vaši kuchyni. Díky jejím rozměrům ji můžete jednoduše vestavět k ostatním spotřebičům a dotvořit tak celkový design kuchyňského prostoru. Trouba je navíc designově příjemná a její povrchové provedení je v barvě nerezové oceli. Při pečení trouba poskytuje maximální flexibilitu a díky její velké kapacitě až 72 litrů můžete najednou připravit dostatek jídla pro všechny členy vaší rodiny. Vejdou se do ní i větší plechy a péct můžete až na devíti úrovních.

Energetická třída A-20 %

S vestavěnou troubou můžete během pečení ušetřit až o 20% více energie než s jinými troubami, které patří do stejné energetické třídy. Zařazována je do energetické třídy A, a to zejména díky její účinné izolaci, která uchovává teplo ve vnitřní části. Díky tomu máte zaručenou stálou teplotu a vaše jídlo bude perfektně upečené. Rošty vestavné trouby mají praktický design, díky kterému je zjednodušené zasouvání a vysouvání plechů během pečení. Díky tomuto důmyslnému provedení je můžete do trouby vkládat velice jednoduše a užívat si tak pohodlí při pečení.

Snadné ovládání

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním. Vybavena je ovládacími zápustními knoflíky a LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. Díky jeho zápustným ovladačům a tlačítkům získáte snadný přístup ke všem nastavením trouby.

Gril

Pomocí vestavěné trouby můžete jednoduše připravit i grilované pokrmy. Vybavena je dvoukruhovým grilem, se kterým rychle dosáhnete ideálních výsledků grilování i u menších pokrmů.

Funkce pečení

Trouba nabízí následující funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodní ohřev, kruhové těleso + ventilátor, gril, osvětlení, vrchní ohřev, vrchní a spodní ohřev, vrchní ohřev a gril. Pomocí vestavěné trouby můžete jednoduše připravit i grilované pokrmy. Vybavená je dvoukruhová grilem, se kterým rychle dosáhnete ideální výsledky grilování i při menších pokrmech.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A
  • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 2780 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnost: 32,1 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 2780 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949496180

Všechny parametry

Recenze Electrolux EOB43430OX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EOB43430OX