Electrolux EOB43410OX

Samostatná vestavná trouba Electrolux EOB43410OX vám usnadní přípravu večeře či náročného moučníku pro rodinnou oslavu. Díky nerezovém provedení se trouba hodí do všech moderních kuchyní. Praktická úprava proti otiskům prstů zachová povrch trouby krásně čistý. K dispozici je 9 pečících funkcí, nechybí horký vzduch nebo rozmrazování. Odnímatelné topné těleso značně usnadňuje údržbu trouby. Účinná izolace udržuje teplotu uvnitř, proto je trouba o 10% energeticky úspornější než trouby třídy A. Trouba je vybavena extra velkým ventilátorem se speciálním vedením vzduchu. Při přípravě několika chodů nebo při pečení vánočního cukroví oceníte možnost péci na třech úrovních najednou. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 8 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Mora VT 548 BX

10 kg mouky jako dárek po registraci (více info)

Mora VT 548 BX

Multifunkční vestavná trouba Mora VT 548 BX zařazena do úsporné energetické třídy A, v černé barvě s kombinací nerezu a úpravou proti zanechávání otisků prstů. Regulace teploty v troubě nabízí…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 65 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Flexibilita při pečení

Vestavná trouba Electrolux EOB43410OX vám při přípravě vašich jídel nabídne maximální flexibilitu. Její kapacita je až 72 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor i pro velké plechy nebo velké kusy masa. S topným systémem UltraFanPlus s výjimečně velkým ventilátorem a designem vzduchovovdov budou připravovány pokrmy stejnoměrně propeče bez ohledu na to kam je v troubě umístíte. Vaše jídla můžete péct na 3 úrovních. Využít můžete každý centimetr vnitřního prostoru.

Jednoduché odkládání plechů

Plechy můžete do trouby velmi snadno zasouvat i vyndávat. Vestavná trouba má přizpůsobené rošty s praktickým designem, které usnadňují zasouvání a vysouvání plechů, což zajišťuje jejich snadné odkládání.

Snadné čištění AquaClean

Vestavnou troubu používejte tak často jak potřebujete. Vyčistíte ji šetrným způsobem. Účinná a zároveň šetrná metoda k životnímu prostředí promění vodu na páru pomocí tepla trouby. Po vychladnutí trouby nečistoty jednoduše otřete.

Snadné ovládání

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním. Vybavena je ovládacím prostředím s LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. Díky jeho zápustným ovladačům a tlačítkům získáte snadný přístup ke všem nastavením trouby.

Úsporná příprava jídel

Od teď můžete vaše jídla připravovat mnohem úsporněji! Vestavná trouba Electrolux EOB43410OX vám pomůže ušetřit až o 10% více energie než ostatní trubky ze stejné třídy. Zařazována je do energetické třídy A, a to i díky účinné izolaci, díky které se uchovává teplota uvnitř trouby. Vaše připravované jídlo tak bude mít stálou teplotu pro ty nejlepší výsledky pečení.

Další vlastnosti

Vestavná trouba nabízí tyto funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodní ohřev, kruhové těleso + ventilátor, gril, osvětlení, vrchní ohřev, vrchní a spodní ohřev, vrchní ohřev a gril. K dispozici jsou i další užitečné funkce: akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2780 W
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnost: 29,1 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Počet funkcí: 9

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 2780 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949496175

Všechny parametry

Recenze Electrolux EOB43410OX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EOB43410OX