Electrolux EOB3400BOR vestavná trouba černá


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 8, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 56,8 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná trouba Electrolux EOB3400BOR zaujme černým provedením a venkovským stylem, který zajímavě doplní celkový vzhled vaší kuchyně. Celková kapacita trouby je 72 litrů a řadí se do energetické třídy A. Vybavená je i topným systémem UltraFanPlus, které vám zaručí rovnoměrné pečení s optimálními výsledky. Skleněná dvířka se dají snadno otevírat a čistit. Všechny funkce trouby Electrolux EOB3400BOR, režimy a teplotu lze snadno ovládat pomocí přizpůsobeného ovládacího panelu s otočnými ovladači. Při vašem pečení si můžete být jisti maximální flexibilitou a perfektními výsledky.

 

 

Jednoduché pečení

Vestavná trouba Electrolux EOB3400BOR vám nabídne při přípravě jídel dokonalou flexibilitu. S její pomocí můžete najednou připravit ještě více jídla pro všechny členy rodiny. Kapacita trouby je 72 litrů a nabízí pečení až na devíti úrovních. K dispozici je také množství skvělých funkcí, které vám usnadní pečení. Díky dvoukruhovému grilu této trouby můžete velmi snadno a rychle dosáhnout nejlepších výsledků při grilování i při přípravě menších pokrmů. K dispozici je 8 funkcí pečení: vrchní ohřev a gril, spodní ohřev, gril, osvětlení, kruhové těleso + ventilátor, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodní ohřev, vrchní ohřev, vrchní a spodní ohřev.

Venkovský styl

Design vestavné trouby  působí velmi příjemně a perfektně doplní každé kuchyňské prostředí. Černé provedení má minimalistický rámec, který z této trouby dělá nadčasový kousek, jenž vám bude spolehlivě sloužit řadu let.

Ohřevný systém UltraFanPlus

Vestavná trouba je osazená topným systémem UltraFanPlus, který je vybavený výjimečným ventilátorem a designem vzduchovodů, které zaručí, že se vaše jídlo perfektně a rovnoměrně propeče bez ohledu na jeho polohu v troubě.

Snadné ovládání

Vychutnávat si můžete i jednoduché ovládání trouby pomocí otočných ovladačů a funkci mechanického odpočítávání. Její ovládání vám poskytne přímý přístup ke všem nastavením a můžete tak jednoduše nastavit teplotu i režimy ohřevu. Ovládání se nachází na vrchní straně trouby, přesně nad jejími dvířky, takže k němu máte snadný přístup.

Snadno čistitelná skleněná dvířka

Vestavná trouba má přizpůsobená skleněná dvířka, která jsou velmi lehká a můžete je jednoduše udržovat v čistotě. Dvířka a skleněné panely se dají zcela rozebrat, a tak si zjednodušit jejich čištění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2780 W
Typ čištění Žádný
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux EOB3400BOR vestavná trouba černá

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Daniela

15. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Pěkný design, ve srovnání s jinými troubami poměrně nízký příkon.
  • Nic.

Zakoupila jsem z důvodu preference této značky, nakupuji jen tuto, pokud možno, již léta a jsem s ní velmi spokojena.