Electrolux 900 SENSE CookView EOA9S31CX

43 490 Kč ? Ušetříte 8 % 39 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 30. 06. 2021
Jak získáte Cashback
36 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 399,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná parní smart trouba Electrolux 900 SENSE CookView EOA9S31CX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Umožňuje ovládání teploty a času pečení v troubě prostřednictvím Wi-Fi připojení a vnitřní kamera zajistí sledování průběhu pečení. Nabízí 25 druhů pečení i automatické hmotnostní programy s návrhem teploty a množství rozličných funkcí. Umožňuje pečení až na 3 úrovních. Pro bezpečnost je smart trouba Electrolux 900 SENSE CookView EOA9S31CX vybavená dětskou pojistkou. Čištění je realizováno pomocí páry. Vnitřní objem dosahuje 70 l. Funkce Steamify pomáhá připravit chutné pokrmy velmi jednoduše. Stačí zadat teplotu pečení a trouba automaticky upraví nastavení pro dokonalou přípravu v páře. Teplotní sonda umožňuje měření teploty uvnitř jídla, pro spolehlivé výsledky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 8 %
  • cashback 3 000 Kč

Zvažte i tento produkt

Cashback až 5 000 Kč (více info)

Siemens HN678G4S6

Smart vestavná trouba s mikrovlnami s funkcí pulseSteam Siemens HN678G4S6 pro dokonalou distribuci tepla. Tuto vestavnou troubu můžete využít pro mikrovlnný ohřev s funkcí přidané páry, je určena pro…

  • Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
  • Gril: Ano
  • Celkový výkon trouby: 3600 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná smart trouba

Vestavná smart parní trouba Electrolux 900 SENSE CookView EOA9S31CX s Wi-Fi připojením a vnitřní kamerou, vám umožní sledovat co se děje za dvířky. Po spárování s aplikací My Electrolux Kitchen máte možnost provádět úpravy teploty a času pečení ve svém smartphonu v reálném čase i dálku. Zvládne připravit vše od křupavého pečeného kuřete po chutné sněhové pusinky upečené rovnoměrně. Nabízí možnost péct rovnoměrně a dokonale pomocí teplotní sondy. Její kapacita je 70 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel s dotykovými prvky vám poskytne přístup upravit nastavení podle vaší chuti.

CookView® se postará o vaše úspěchy

Inteligentní vestavná parní trouba nabízí inovativní technologii CookView®, díky které můžete sledovat vaše vaření v reálném čase prostřednictvím vašeho smartphonu. S kamerou CookWiew už nic nezmeškáte. Umožňuje sledovat v reálném čase co se děje ve vaší inteligentní troubě.

Steamify vás provede vařením v páře

Vestavěnou smart parní troubou s funkcí Steamify můžete připravit chutné pokrmy ještě jednodušší než dosud. Zadejte teplotu pečení, kterou běžně používáte, a trouba automaticky upraví nastavení. Díky tomu budou vaše pokrmy připravené v páře dokonalé. Její kapacita je až 70 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Ovládací panel s dotykovým displejem vám poskytne intuitivní zážitek a zkratky pro 3 nejdůležitější funkce. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

ConnectedCooking

S funkcí ConnectedCooking zažijete skutečnou pomoc při vaření. Na dálku pomocí mobilního zařízení po spárování s aplikací My Electrolux Kitchen můžete provádět úpravy teploty a času pečení v inteligentní troubě v reálném čase i dálku. Toto vše umožňuje vestavěná smart parní, kde si pohodlí ovládání můžete užít i mimo kuchyně.

Precizní pečení s teplotní sondou

Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž jste otevřely dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci využije každá hospodyňka a výrazně to usnadní pečení chutných jídel. Vždy budete vědět, zda je jídlo dokonale propečené a připraveno k podávání.

Dotykový displej

Plnobarevný dotykový displej poskytuje intuitivní zážitek a zkratky pro 3 nejdůležitější funkce. Takže nemusíte listovat, abyste našli oblíbené funkce. Představuje zkratku k chutným pokrmům.

Rychlý ohřev

Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby trouba byla připravena tehdy, když jste připraveni i vy. S kratším časem předehřevu v porovnání s tradičním ohřevem můžete přeměnit volné chvíle na zapamatovatelné pokrmy.

Programy a funkce

  • Elektronické funkce: senzor pokrmu, automatické vypnutí senzoru pokrmu, ukazatel teploty senzoru pokrmu, Odhad času snímače, tlačítko Info a krátký popis funkce, udržování teploty 65 ° C rozšířeny o pečení při nízké teplotě a nastavení senzoru pokrmu, tóny tlačítek a tóny alarmu a chyb - aktivace / deaktivace (kromě ZAP / VYP), jazyky / textový displej, Odvápnění, nastavitelný jas displeje (stav ON), plně barevný TFT dotykový displej, Funkce sušení po vaření v páře, elektronická regulace teploty, rychlé předehřátí s výběrem možností, minutka , Zapnuto / vypnuto světlo trouby (menu + tlačítko přímého přístupu), Aktualizace přes vzduch (OTA), Indikace skutečné teploty (° C), indikace zbytkového tepla (° C), využití zbytkového tepla, Oplachování, Servisní informace, nastavení spuštění , čištění párou (2 cykly: steam cleaning. steam cleaning plus), vypnutí času dne ve stavu vypnutí, doporučená teplot a, denní čas, nastavení tvrdosti vody, 260 přednastavených programů "Assist" hmotnost / druh potraviny / Pára / SousVide), 30 jazyků, akustický signál, Ovládání aplikace, automatické vypnutí trouby, nastavitelná hlasitost zvukového upozornění, Kamera, Kontrola výsledků / prodloužení času (Asistence dokončení o 10% trvání), dětská pojistka, minutka pro čištění, Hodiny v standby (2 druhy), Connectivity, vaření s trváním, vaření s časem konce a trváním, hlavní vypínač, Paměť, vypouštění páry, Demo mód.
  • Funkce trouby: Gratinované jídla, Dolní ohřev, Pečení chleba, Tradiční pečení, Rozmrazování, Kynutí těsta, Sušení, Mražené pokrmy, Parní pečení, Gril, Vysoká vlhkost, Nízká vlhkost, Střední vlhkost, Udržování teploty, Vlhký horký vzduch, Pečení pizzy, Ohřev talířů, Zavařování, Pomalé pečení, Vaření Sous vide, Parní regenerace, Steamify, Horkovzdušné pečení, Turbo gril, Příprava jogurtu

V dodávaném příslušenství k troubě se nacházejí: 2 nerezové mřížky, 1 smaltovaný plech na pečení, 1 plech na zachytávání mastnoty ze šedého smaltu a 1 sadu děrované + neděrovaná pánve.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3500 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 25

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 59,5 cm
Hmotnosť: 38 Kg

Obsah balení

Obsah balení: plech na zach.mastnoty

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 25

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 944184827

Všechny parametry

Recenze Electrolux 900 SENSE CookView EOA9S31CX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 900 SENSE CookView EOA9S31CX