Electrolux 600 FLEX CustomFlex ENN2852ACW

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Electrolux 600 FLEX CustomFlex ENN2852ACW je zařazena do energetické třídy A++. Zasouvací dveřní přihrádky CustomFlex poskytují dokonalou flexibilitu uspořádání poliček. Rozmrazování je automatické - NoFrost. Chladící část, umístěná v horní části, má 192 litrů. Vnitřní výbavu tvoří postranní LED osvětlení, 4 skleněné poličky, 2 průhledné plastové zásuvky poloviční šířky a dveřní poličky. Mrazicí část má 61 l a její výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky a 2 skleněné police. Mrazicí výkon dosahuje 4 kg / 24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu činí 20 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Úsporný chod vestavné chladničky

Vestavná kombinovaná chladnička Electrolux 600 FLEX CustomFlex ENN2852ACW je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Díky své výšce má chladnička větší kapacitu než standardní chladničky. Můžete tak do ní uložit více četstvých potravin s maximálním využitím prostoru. Výhodou je také praktický skladovací systém CustomFlex ve dvířkách chladničky, kde můžete uspořádat poličky, příchytky a nádoby libovolně podle potřeby. Potraviny budete mít tak efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah. Technologie NoFrost účinně zabraňuje tvorbě námrazy v kombinované chladničce. Už nebudete muset zdlouhavě odmrazovat mrazničku. Díky tomu máte k dispozici hygienické prostředí pro uchovávání vašich potravin a snadnou údržbu.

Chladicí část

Chladicí část nabízí 192 litrový objem pro uskladnění vašich potravin. V její vnitřní části jsou přizpůsobeny 4 police plné šířky. Vyrobeny jsou z kvalitního bezpečnostního skla s přední a zadní lištou. Méně omezení vám dává větší flexibilitu. K dispozici jsou také 2 zásuvky z průhledného plastu, které zajistí, že vaše ovoce a zelenina zůstane čerstvá.

Vlastnosti mrazicí části

Mrazicí část má čistý užitný objem 61 litrů. V její vnitřní části se nachází tři zásuvky plné šířky, které jsou vyrobeny z průhledného plastu. Mrazák dokáže za 24 hodin zamrazit 4 kg čerstvých potravin. Akumulační doba je 20 hodin. Funkce Action Freeze rychle zmrazuje potraviny a chrání vitamíny a aroma potravin. Funkce Action Freeze rychle zmrazuje potraviny a chrání vitamíny a aroma potravin.

Systém skladování potravin CustomFlex™

Praktický kontejnerový systém skladování potravin v dvířkách chladničky CustomFlex™ umožňuje flexibilní rozmístění poliček, jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Všechny potraviny budete mít na dosah a uložené přesně tak, jak je to pro vás nejlepší. 

Technologie TwinTech Frost Free

Technologie Electrolux TwinTech FrostFree zaručuje v chladničce optimální úroveň vlhkosti. Potraviny si uchovají čerstvou chuť a strukturu mnohem déle díky nezávislému vzduchovému chladicímu systému chladničky a beznámrazové mrazničky.

Kompletní ovládání jedním dotykem

Štíhlé, intuitivní a univerzální ovládací prvky vám umožní snadné nastavení vnitřního prostředí, aby o vaše potraviny bylo vždy nejlépe postaráno. Chladnička má elektronické ovládání teploty s LCD displejem za dveřmi spotřebiče. Ovládání chladicí a mrazicí části je přitom odděleno.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 177,2 cm
 • Maximální hlučnost 39 db
 • Vestavěný displej Ne
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 192 L
 • Čistá kapacita chladničky 192 L
 • Čistá kapacita mrazničky 61 L
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Klimatická třída SN-ST
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ne
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 177,2 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 58 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 228 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 20 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 61 L
Mrazící výkon: 4 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 192 L
Uchycení dveří: Kolejnicovém uchycení

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 192 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925505042

Všechny parametry

Recenze Electrolux 600 FLEX CustomFlex ENN2852ACW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 600 FLEX CustomFlex ENN2852ACW