Electrolux ENN2841AOW

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Electrolux ENN2841AOW patří do energetické třídy A + a udrží potraviny dlouho čerstvé a trvanlivé. Objem chladící části je 192 litrů, mrazák má 61 litrů. Mezi přednosti patří automatické odmrazování obou částí, tak unikátní funkce Action Freeze, která se postará o rychlé zmrazení vašich potravin. Ty můžete uložit na skleněné police nebo do přehledných zásuvek. Interiér osvítí silné a zároveň úsporné LED světlo. Kombinovaná chladnička s mrazákem dole Electrolux ENN2841AOW navíc disponuje užitečnou kontrolou vlhkosti, která zajistí že všechny suroviny zůstanou čerstvé a šťavnaté až do doby, než je zpracujete. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Inteligentně využitý vnitřní prostor

V elegantním modelu vestavěné kombinované chladničky a mrazničky Electrolux ENN2841AOW díky prakticky rozčleněnému vnitřnímu prostoru dokážete uschovat velké množství potravin. V chladničce najdete 4 celoplošné prostorné skleněné poličky s přední a zadní lištou. V mrazničce jsou dvě pevné skleněné poličky. Celkově v chladničce 5 poliček a v mrazničce 3 přihrádky na potraviny. Zásuvky z průhledného plastu jsou dokonale uzpůsobeny pro uschování ovoce a zeleniny. Celkový čistý objem tohoto sympatického spotřebiče je až 263 litrů, z čehož na ledničku připadá 192 l a na mrazničku zbývajících 61 l.

Čerstvé díky systému TwinTech

Systém TwinTech zachová potraviny v chladničce čerstvé jako na trhu. Oddělením vzduchu, který proudí v mrazničce od vzduchu v chladničce uchovává konstantní úrovně vlhkosti a teploty. Vytváří dokonalé prostředí k zabránění vysychání potravin.

Vnitřní vybavení

Chladící část, umístěná nahoře je vybavena 4 poličkami plné šířky z bezpečnostního skla s přední a zadní lištou, pro uskladnění ovoce a zeleniny jsou k dispozici 2 průhledné plastové zásuvky poloviční šířky. Osvětlení chladničky je boční LED světlo. Vnitřní vybavení mrazící části sestává z 2 skleněných polic plné šířky a 3 průhledných plasových zásuvek. Mrazák má mrazicí kapacitu 4 kg potravin za 24 hodin a její akumulační doba v prípadku výpadku proudu dosahuje 20 hodin.

Automatické a užitečné funkce

Již více nemusíte trápit s odmrazováním obou chladicích částí jako u starých modelech. Díky nejnovějším technologiím je v kombinovaném spotřebiči zabudované automatické odmrazování. S funkcí Action Freeze potraviny zmrazíte tak rychle, že jejich výživová hodnota, vitamíny i aroma zůstane zachována. Kontrola vlhkosti zajistí, že vaše potraviny zůstanou dlouho čerstvé.

Ušetřete bez ztrát na efektivitě

Díky energetické účinnosti A + neminete zbytečné množství energie a vaše kombinovaná chladnička Electrolux ENN2841AOW vám nabídne bezchybný servis. Silné a úsporné LED osvětlení intenzivně osvětlí interiér stylové chladničky.

Elegantní doplněk kuchyně

Nejen funkční vybavenost vám vykouzlí úsměv na tváři. Velkou předností jedinečného modelu vestavěné chladničky s mrazničkou na spodní straně je i moderní design a tichý chod. Hlučnost dosahuje 39 dB nebude vás rušit při vašich volnočasových aktivitách. Harmonický a luxusní dojem vneste do kuchyně i pomocí jednoduchých linií a univerzální bílé barvy. Kromě toho je model s výškou 177,2cmm, šířkou 54 cm a hloubkou 54,7 cm překvapivě tichý.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet přihrádek/košů chladničky 5
 • Výška 177,2 cm
 • Maximální hlučnost 39 db
 • Vestavěný displej Ne
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 253 L
 • Čistá kapacita chladničky 192 L
 • Čistá kapacita mrazničky 61 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ne
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Chladnička

Počet přihrádek/košů chladničky: 5
Čistá kapacita chladničky: 192 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 177,2 cm
Hloubka: 54,9 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 291 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 13 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 61 L
Mrazící výkon: 4 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 253 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925505002

Všechny parametry

Recenze Electrolux ENN2841AOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ENN2841AOW