Electrolux EN3481MOW

11 990 Kč ? Ušetříte 8 % 10 988 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 098,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Electrolux EN3481MOW v bílém provedení patří do energetické třídy A ++. K dispozici je 324 litrový čistý objem, ze kterého chladicí část s automatickým odmrazováním má 230 litrů a mrazící část s automatickým odmrazováním 94 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 5 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je 18 hodin. Úroveň hluku nepřesáhne 42 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladící části. Ovládání teploty elektronické dotykové. Vzduch cirkuluje pomocí ventilátoru pro rovnoměrné rozložení teploty v chladničce. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 8 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WNF8 T3U W

Whirlpool WNF8 T3U W

NoFrost kombinovaná chladnička Whirlpool WNF8 T3U W v bílém provedení s MultiFlow systémem chlazení je zařazena do energetické třídy A+++. Ovládání chladničky je elektronické pomocí tlačítek. Celkový…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 189 cm
  • Hloubka: 72 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporný chod

Kombinovaná chladnička Electrolux EN3481MOW je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A ++. Její roční spotřeba elektrické energie je 263 kWh. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je max. 18 hodin.

Chladící část

Chladící část nabízí 230 litrový objem pro uskladnění vašich potravin. V její vnitřní části jsou přizpůsobeny dvě poličky plné šířky. Vyrobené jsou ze skla a jsou doplněny přední dekorační lištou. K dispozici jsou i zásuvky, z průhledného plastu, které zajistí, že vaše ovoce a zelenina zůstanou čerstvé. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky.

Zásuvky NatureFresh

Chladicí prostor kromě praktických skleněných polic na uložení potravin disponuje praktickými zásuvkami NaturaFresh s konstantní teplotou 0 ° C. Tato teplota je ideální pro uskladnění masných výrobků, masa a ryb, ale i ovoce a zeleniny pro zachování jejich dlouhodobé čerstvosti. NaturaFresh zóna udrží 3krát delší čerstvost uskladněných potravin.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky s automatickým odmrazováním disponuje mrazicí zónou o objemu 94 l. Vybavená je se třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin (z toho 1 poloviční hloubky).

Technologie MultiFlow

Díky technologii MultiFlow, kterou je chladnička Electrolux EN3481MOW vybavená, jsou skladovány potraviny v nejlepších podmínkách. Tato technologie zachovává uvnitř chladničky stabilní teplotu, což zabraňuje vyschnutí vašich surovin.

Čerstvé díky systému TwinTech

Systém TwinTech zachová potraviny v chladničce čerstvé jako na trhu. Oddělením vzduchu, který proudí v mrazničce od vzduchu v chladničce, uchovává konstantní úrovně vlhkosti a teploty. Vytváří dokonalé prostředí k zabránění vysychání potravin.

LED osvětlení

Zkontrolujte obsah vaší chladničky použitím stropního LED osvětlení. Toto úsporné osvětlení navíc umožňuje výbornou viditelnost.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 186 cm
  • Hloubka 64,2 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 64,2 cm
Hmotnost: 69 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 263 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 230 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993258

Všechny parametry

Recenze Electrolux EN3481MOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EN3481MOW