Electrolux 600 FLEX Grill EMS4253TEX

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill EMS4253TEX v nerezovém provedení nabízí 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Maximání výkon mikrovln dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří nebo rozmrazí pokrmy. Vnitřní prostor je nerezový, nachází se v něm skleněný otočný talíř v průměru 27 cm. Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill EMS4253TEX je ovládána elektronicky pomocí otočného voliče a LED displeje. Dvířka se otevírají stiskem tlačítka. Čistý objem vnitřního prostoru je 25 litrů. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch BFL550MS0

Vestavná mikrovlnná trouba Bosch BFL550MS0 je ideální pro ohřívání, rozmrazování a perfektní přípravu jídla. Její maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Nabízí 5 stupňů výkonu a 25 l vnitřní…

 • Typ ovládání: mechanické
 • Gril: Ne
 • Vnitřní objem: 25 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill EMS4253TEX vám pomůže při přípravě, ohřívání nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici jsou funkce jako rozmrazování, ohřívání či vaření. S multifunkční mikrovlnou troubou v kuchyni můžete bez problémů vařit téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon je 900 W a výkon grilu 1000 W s 5 úrovněmi výkonu. Digitální LED displej multifunkční mikrovlnné trouby poskytuje rychlou a jasnou zpětnou vazbu. Stačí jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a ihned máte k dispozici informace o přípravě vašeho pokrmu.

Připravte si grilované pokrmy

S mikrovlnnou troubou s funkcí grilu si v pohodlí domova můžete velmi jednoduše a rychle připravit grilované jídla. Vychutnejte si grilované kuře, mozzarelové toasty či pizzu. Výkon grilu doah 1000 W.

Automatické programy

Vestavná mikrovlnná trouba nabízí možnost automatických programů. Pokud chcete ušetřit vaši energii a čas můžete využít automatické programy, které se postarají o kvalitní přípravu vašich jídel. Program sám kontroluje správné úrovně výkonu, čímž se snižuje riziko chyb. Při využití programu automatického rozmrazování se vaše jídlo rychle a důkladně rozmrazí a hned potom jak se program ukončí můžete přejít na jiný program, který upraví vaše jídlo do požadované podoby. Jelikož víte, že vaše jídlo bude zcela rozmrazené, když program skončí, nebudete muset stále kontrolovat jeho průběh. Mikrovlnná trouba myslí na vše za vás.

Design

Vestavná mikrovlnná trouba má černo nerezový povrch s úpravou proti otiskům prstů, který působí elegantně a jednoduše. Vnitřní objem trouby je 25 litrů a průměr jejího otočného talíře vyrobeného ze skla je 27 cm. K dispozici je i vnitřní osvětlení mikrovlnné trouby a signalizace ukončení vaření. Na otevírání dvířek je přizpůsobeno tlačítko, které usnadňuje přístup do vnitřní části.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ ovládání elektronické
 • Gril Ano
 • Vnitřní objem 25 L
 • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 38,8 cm
Hloubka: 37,7 cm
Hmotnost: 16 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: 947608772

Všechny parametry

Recenze Electrolux 600 FLEX Grill EMS4253TEX

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Alice, 22.9.2020

Jsem spokojená, dobře ohřeje jídlo, snadné ovládání. Zatím nevím o ničem co by bylo záporné.

 • Snadné ovládání
 • Dobře ohřívá
 • Nic

Příslušenství k Electrolux 600 FLEX Grill EMS4253TEX