Electrolux ELT9VE52U0


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 343 l, Čistá kapacita mrazničky: 179 l, Roční spotřeba energie: 319 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 90,9 cm, Výška: 190 cm. Více info


Top příslušenství

Popis produktu

Čtyřdveřová americká chladnička Electrolux ELT9VE52U0 v nerezovém provedení nabízí objem 522 litrů. Chladicí část má objem 343 litrů a mrazicí část 179 litrů. Má zónu MultiSwitch+, ChillZone 0 °C, LED Ambient pásek, technologii MultiFlow, No Frost, TouchControl.

Čtyřdveřová americká chladnička

Americká chladnička Electrolux ELT9VE52U0 v nerezovém provedení má moderní čtyřdveřový design, díky kterému se skvěle hodí do každého interiéru kuchyně. Poskytuje dostatek prostoru s celkovým využitelným objemem až 522 litrů. Potěší také velmi tichý provoz s hlučností pouhých 39 dB.

Chladicí zóna

Chladnička s objemem 343 litrů nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše potraviny. Vnitřní prostor se skládá ze 2 poliček plné šířky, 2 zásuvek poloviční šířky a jedné zásuvky MaxiDrawer. Ve dveřích jsou také police. Odmrazování chladničky je automatické. Vše se ovládá pomocí elektrického ovládání s LCD displejem.

Mrazicí oddíl

Mrazicí prostor s automatickým odmrazováním má čistý užitný objem 179 litrů. Uvnitř jsou 4 průhledné plastové zásuvky plné šířky pro zmrazování potravin. Mrazicí výkon 7 kg/24 h.

Zóna MultiSwitch+

Chladnička má speciální zónu MultiSwitch+, kterou lze použít jako chladicí nebo mrazicí oddíl. Můžete si tak přizpůsobit, jaké potraviny do ní chcete uložit. K dispozici jsou 2 zásuvky a prostor bez přepážek, kde můžete snadno nastavit libovolnou teplotu od -20 °C do 5 °C.

Zásuvka ChillZone 0°C

Chraňte strukturu citlivých potravin pomocí zásuvky ChillZone 0 °C. Uzavřená zásuvka udržuje teplotu 0 °C a nižší, takže je ideální pro mražené potraviny, maso a ryby. To vše pro lepší ochranu potravin.

Lepší viditelnost

Vnitřní prostor chladničky je vybaven ambientním LED osvětlením, které poskytuje dokonalý přehled o obsahu chladicího prostoru i o jeho okolí. Rukojeť se svítícím osvětlením zároveň zajistí stejně výjimečné osvětlení mrazničky.

Neomezené možnosti

Díky technologii MultiFlow, kterou je chladnička vybavena, jsou uložené potraviny uchovávány v těch nejlepších podmínkách. Tato technologie udržuje uvnitř chladničky stabilní teplotu, každá police je chlazena rovnoměrně shora dolů. Tím se také zabrání tvorbě bakterií a potraviny zůstanou čerstvé.

Kompletní ovládání jedním dotykem

Intuitivní a všestranné ovládání umožňuje snadno upravit vnitřní prostředí tak, aby bylo o vaše potraviny vždy co nejlépe postaráno. Chladnička má elektronickou regulaci teploty s LCD displejem na dveřích spotřebiče. Funkce Action Cool rychle zajistí požadovanou teplotu v chladničce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.9 cm
Výška 190 cm
Maximální hlučnost 39 db
Celkový čistý objem 522 L
Čistá kapacita chladničky 343 L
Čistá kapacita mrazničky 179 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux ELT9VE52U0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi