Electrolux EKM 4200

Kuchyňský robot, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 10, Materiál nádoby: nerez, Objem: 4,8 l, Hmotnost: 9,27 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Všestranný kuchyňský robot ELECTROLUX EKM4200 s příkonem až 1000 W, Vás překvapí skvělými funkcemi, které Vám usnadní přípravu chutných pokrmů. Celokovové tělo mixéru se stojanem a příslušenstvím Vám umožní míchat, mixovat, šlehat, krájet, mlít i sekat. . S tímto všestranným pomocníkem bude příprava lahodných jídel radostí. Vybrat si můžete až z 10 rychlostí. Součástí výbavy jsou dvě nádoby, kryt na nádobu, metličky na šlehání, hák na těsto, kovový mlýnek na maso. Kuchyňský robot ELECTROLUX EKM4200 nabízíme v elegantním černém provedení s praktickým podsvícením pro snadnější přípravu oblíbených pokrmů.

Jeden přístroj na několik účelů

Hledáte přístroj, který zvládne více funkcí? Právě jste ho našli. Kuchyňský robot ELECTROLUX EKM4200 zvládne sekat, krájet, mixovat, míchat či šlehat. Rozlučte se s množstvím spotřebičů, které zvládnou jen jednu činnost. Odteď budete mít jeden výkonný přístroj, který zvládne všechno. Kvalitní celokovové tělo přístroje s příslušenstvím Vám výrazně usnadní přípravu oblíbených jídel. Kromě toho šetří i Váš čas, protože je nejen velmi výkonný, ale i mimořádně rychlý.

Bohaté příslušenství

S víceúčelovým kuchyňským robotem ELECTROLUX EKM4200 můžete nejen mixovat či krájet, ale i míchat, šlehat, mlít a sekat. Má totiž bohaté příslušenství, které Vám umožní využít přístroj pro různé účely. Na celokovové tělo lze připevnit šlehací metly, háky na těsto nebo mlýnek na mletí masa. Součástí výbavy jsou i dvě nádoby s víkem. Je jedno zda připravujete nedělní oběd, či rodinnou oslavu. S všestranným kuchyňským robotem ELECTROLUX EKM4200 zvládnete bez zbytečné námahy přípravu každého pokrmu.

Stylové provedení s podsvícením

Výkonný kuchyňský robot nabízíme v moderním designu elegantní černé barvy. Takto se z něj stane nejen výkonný, ale i stylový pomocník do každé kuchyně. Moderní design upoutá každý zvědavý pohled. Kromě toho je robot vybaven praktickým podsvícením, pro ještě snadnější přípravu surovin. Podsvícení Vám dostatečně osvítí pracovní prostor v okolí celokovového těla robota. Příprava jídel s tímto kvalitním víceúčelovým robotem bude od nynějška radostí.

  •     Kuchyňský robot
  •     Celokovové provedení s příslušenstvím
  •     Dvě nádoby
  •     Kryt na nádobu
  •     Metličky na míchání šlehání
  •     Hák na těsto
  •     Kovový mlýnek na maso
  •     4 krájecí bubny
  •     Modře podsvícený regulátor rychlosti
  •     Bílá LED dioda osvětlující prostor v míse pro lepší přehled při práci

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hnětací nástroj Ano
Materiál nádoby nerezová ocel
Hmotnost 9.27 Kg
Objem 4.8 L
Počet rychlostí 10
Příkon 1000 W
Pulzní spínač Ne
Funkce robota multifunkčný
Mlýnek na maso Ano
Materiál nádoby nerez

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EKM 4200

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi