Electrolux EIS82449


Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V", Výška: 5 cm, Šířka: 78 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 15 390 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 16 190 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 154 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Electrolux EIS82449 s šířkou 80 cm se pyšní univerzálním černým provedením. Nabízí 4 indukční varné zóny s možností propojení dvou varných zón do jedné velké plochy. Varné zóny jsou vybaveny 3krokovým využitím zbytkového tepla a také funkcí Power Booster. Indukční varnou desku můžete pomocí Hob2Hood propojit s odsavačem par. Senzor varu SenseBoil rozpozná, kdy je voda v hrnci v bodu varu, a podle toho přizpůsobuje intenzitu ohřevu. Dotykové ovládání Direct Access je umístěno v přední části.

Připravte jídlo rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux EIS82449 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Mějte díky senzoru vařící vodu pod kontrolou

Indukční varná deska SenseBoil 600 dohlíží na vaření vody nebo jiných tekutých pokrmů. V okamžiku, kdy voda v hrnci dosáhne teploty varu, senzor varu to rozpozná a upraví intenzitu ohřevu, aby se vření změnilo ve stabilní pobublávání. Můžete se tak soustředit na přípravu chutných pokrmů. 

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována, můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravování nastavení.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou, která vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

  • Levá přední zóna - výkon/průměr: 2 300/3 200 W/210 mm
  • Střední zóna vpředu - výkon/průměr: 1 400/2 500 W/145 mm
  • Levá zadní zóna - výkon/průměr: 2 300/3 200 W/210 mm
  • Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2 300/3 600 W/240 mm

Připravte více chodů najednou

S funkcí Bridge můžete na varné desce spojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak jeden velký povrch na vaření. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo pro hrnce a pánve jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Nastavitelný časovač

Každé vaření si můžete bez problémů načasovat podle potřeby. Nastavitelný časovač vám pomůže jednoduše postupovat podle procesu vaření. Je nastavitelný až na jednu hodinu a přesně vám připomene dobu vaření. Funguje také jako kuchyňský časovač.

Přizpůsobí se velikosti nádob

Varná deska Infinite přizpůsobí varné zóny podle velikosti nádob, které na ně položíte bez ztráty výkonu. Jednoduše položte hrnec a užívejte si volnost při vaření bez omezení.

Technologie Power Booster

Jistě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavená unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 78 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Indukční

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EIS82449

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi