Electrolux EIS7548


Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, 220-240", Výška: 4,4 cm, Šířka: 71 cm, Hloubka: 52 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Electrolux EIS7548 v černém provedení se zkosenou hranou nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Varná deska 800 SenseFry se snímačem smažení udržuje správnou teplotu celé pánve. S funkcí FlexiBridge můžete kombinovat 3 možnosti rozložení. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, jistě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s barevným displejem v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření má varná deska velmi zajímavou funkci Pause, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux EIS7548 je vybavena i Eco časovačem a ukazatelem času. Varné desce nechybí ani akustický signál s možností vypnutí.

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux EIP6446 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje změnám teploty varných zón. Pokud je funkce aktivována, můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravování nastavení.

Připravte více chodů najednou

S funkcí FlexiBridge bude příprava pokrmů na vaší varné desce pohodlnější. Nabízí 3 možnosti rozložení a více flexibility při současném používání pánve a hrnce. Jednoduše si zvolte buď 2 středně velké zóny, malou a velkou nebo jednu mimořádně velkou vhodnou například pro plancha gril. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo do hrnců a pánví jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Se snímačem smažení již žádné odhadování

Snímači smažení můžete plně důvěřovat, zajistí, že vaše jídlo bude rovnoměrně usmažené. Snímač SenseFry udržuje správnou teplotu povrchu pánve, díky čemuž už nemusíte stále kontrolovat a upravovat nastavení ohřevu. Zaručí vám dokonale správné usmažené jídlo podle vašich představ.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou, která vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití. Během vaření můžete využívat všechny varné zóny současně, přitom si ale můžete dobu vaření nastavit pro každou jednu varnou zónu jednotlivě a budete mít jistotu, že se nic nepřipálí nebo nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se varná zóna sama vypne.

  • Levá přední zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 220 mm
  • Střední zóna vpředu - výkon / průměr: 1400/2500 W / 145 mm
  • Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 220 mm
  • Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3600 W / 240 mm

Dotykové ovládání s barevným displejem

Ovládání je velmi pokročilé a přesto jednoduché a intuitivní. Pomocí barevné dotykové obrazovky zvolíte jídlo, které chcete vařit, a varná deska vám nabídne, jak na to. Provede vás procesem přípravy pokrmu krok za krokem, aby byly výsledky vašeho vaření opravdu dokonalé.

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí extrémně rychlý ohřev všech pokrmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 71 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Indukční

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EIS7548

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi