Electrolux 700 Sense SenseBoil EIS62449


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Výška: 5 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 13 198 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,8 / 5

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Indukční varná deska Electrolux 700 SENSE SenseBoil EIS62449 v černém provedení má 4 varné zóny s možností jejich propojení. Funkce Hob2Hood umožňuje bezdrátové propojení varné desky s odsavačem par. Senzor SenseBoil rozpozná, kdy voda v hrnci dosáhne bodu varu a přizpůsobí intenzitu ohřevu. Ovládání je dotykové s vysoce citlivým posuvnými ovladači, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro bezpečnost je varná deska Electrolux 700 SENSE SenseBoil EIS62449 vybavena 3 krokovým využitím zbytkového tepla, dětskou pojistkou i časovačem. Nechybí akustický signál s možností vypnutí a minutka.

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux  700 SENSE SenseBoil EIS62449 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Mějte se senzorem vařící vodu pod kontrolou

Indukční varná deska SenseBoil 600 dohlíží na vaření vody nebo jiné tekuté pokrmy. V okamžiku, kdy voda v hrnci dosáhne teploty varu, senzor varu to rozpozná, upraví intenzitu ohřevu, aby se při vření změnilo na stabilní pobublávaní. Můžete se tak soustředit na přípravu chutných pokrmů.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

 •     Levá přední zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 210 mm
 •     Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 210 mm
 •     Pravá přední zóna - výkon / průměr: 1400/2500 W / 145 mm
 •     Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 1800/2800 W / 180 mm

Připravte více chodů najednou

S funkcí Bridge můžete na varné desce spojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak jeden velký povrch na vaření. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo pro hrnce a pánve jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Jednoduché ovládání

Přepínejte rychle a jednoduše mezi různými úrovněmi ohřevu s posuvným dotykovým ovládáním. Vaše hrnce jednoduše přemístíte mezi přednastavenými teplotními oblastmi. Během vaření můžete snadno zvýšit nebo snížit teplotu pro dosažení požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžitě posunutím prstu na ovladači. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby také pomáhá snížit spotřebu energie.

Nastavitelný časovač

Každé vaření si můžete bez problémů načasovat podle potřeby. Nastavitelný časovač vám pomůže jednoduše postupovat podle procesu vaření. Je nastavitelný až na jednu hodinu a přesně vám připomene dobu vaření. Funguje také jako kuchyňský časovač.

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

6 recenzí Electrolux 700 Sense SenseBoil EIS62449

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

15. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Cena
 • Kvalita
 • Mám krátce nemůžu hodnotit

Vše funguje jak má


Peter

28. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • logicke ovladani
 • hlidani bodu varu vicemene funguje
 • automaticke vypnuti
 • podrobny navod (vcetne instalace)
 • uz po par dnech je videt nekolik malych skrabancu

zadnou revoluci oproti 10-15 let stare indukcni desce necekejte, no vitanou zmenou je uzivatelsky prijemnejsi ovladani


František

18. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Výborná funkce detekce varu.
 • Spojování dvou varných zón v jednu velkou zónu.
 • Rychlý začátek vaření pomocí boost.

S varnou deskou se teprve seznamujeme, ale zatím jsme nenašli jediný nedostatek. Výše popsané výhody produktu jsou skvělé. Produkt rozhodně splňuje požadavek cena / výkon.


Iva

12. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Kvalita za dobrou cenu. Spokojenost