Electrolux 700 Sense SenseFry EIS6134


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,35 kW, černá barva, Výška: 4,4 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena s Cashbackem 1 500 Kč Platí do 30. 6. 2023
Jak získat cashback
11 790 Kč

Cena 13 290 Kč

Sleva 14 % z předcházející ceny: 15 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 133 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Indukční varná deska Electrolux 700 SENSE SenseFry EIS6134 v černém provedení nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. S Infinite indukční deskou se ohřev přizpůsobí dnu vašich hrnců. S funkcí SenseFry se zachová správná teplota dna hrnce. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání digestoře. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s vysoce citlivým posuvnými ovladači, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření je velmi zajímavá funkce Pause, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux 700 SENSE SenseFry EIS6134 je vybavena i časovačem a nechybí akustický signál s možností vypnutí a minutka.

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux 700 SENSE SenseFry EIS6134 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varná deska zahřeje váš pokrm mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je posuvné dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou, která zamezí, aby vaše dítě přenastavilo stupeň vaření. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

  • Levá přední zóna - výkon / průměr: 2 300 / 3 200 W / 210 mm
  • Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2 300 / 3 200 W / 210 mm
  • Pravá přední zóna - výkon / průměr: 1 400 / 2 500 W / 145 mm
  • Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 1 800 / 2 800 W / 180 mm

Jednoduché ovládání

Přepínejte rychle a jednoduše mezi různými úrovněmi ohřevu s posuvným dotykovým ovládáním. Vaše hrnce jednoduše přemísťujte mezi přednastavenými teplotními oblastmi. Během vaření můžete snadno zvýšit nebo snížit teplotu pro dosažení požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžitě posunutím prstu na ovladači. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby také pomáhá snížit spotřebu energie.

Uvařte si doma dokonale chutná jídla

Díky varné desky s funkcí SenseFry se zachová správná teplota na dně hrnce. Jednoduše si vyberte připravovaný pokrm a požadovaný výsledek. Už se nebudete muset trápit s odhadováním a upravováním nastavení. Díky této funkci si připravíte v pohodlí domova dokonalé omáčky nebo přílohy.

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychleji. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Varná deska se postará o odsavač

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače. Během vaření se ventilátor odsavače přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.35 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux 700 Sense SenseFry EIS6134

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Václava

27. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vše funguje jak má

Zátim celková spokojenost