Electrolux EIP8146

21 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 30. 06. 2021
Jak získáte Cashback
19 490 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 219,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Electrolux EIP8146 v černém provedení nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, jistě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s osvětlením, umístěné je v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření má varná deska zajímavou funkci Pauza, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux EIP8146 je vybavena i Eco časovačem a ukazatelem času. Varné desce nechybí akustický signál s možností vypnutí. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • cashback 2 500 Kč

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Cashback až 15 800 Kč při nákupu spotřebičů Electrolux (více info)

Electrolux EIS8648

Indukční varná deska Electrolux EIS8648 v tmavě šedém provedení nabízí 4 varné zóny s různým výkonem a možností spojení dvou varných zón do jedné velké plochy. Indukční varná deska 900 SensePro…

 • Šírka: 78 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux EIP8146 splňuje všechny požadavky novodobého spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu a najdete ji v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varných ploch. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením. Varná deska Infinite přizpůsobuje varné zóny velikosti vašich hrnců a bez zbytečné ztráty výkonu. Stačí položit a užívat si volnost při vaření.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje změnám teploty varných zón. Pokud je funkce aktivována, můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravování nastavení.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou, která vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití. Během vaření můžete využívat všechny varné zóny současně, přitom si ale můžete dobu vaření nastavit pro každou jednu varnou zónu jednotlivě a budete mít jistotu, že se nic nepřipálí nebo nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se varná zóna sama vypne.

 • Levá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm
 • Levá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm
 • Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm
 • Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm

Varná zóna vám sama ukáže vhodný ovládací panel

Poté, co položíte hrnec nebo nádobu na kteroukoli varnou zónu, se rozsvítí příslušný ovládací panel. Ušetří vám tím zaváhání a hledání toho správného ovladače. Pak už jen nastavíte požadovanou teplotu a jednoduchým posunutím prstu nastavíte.

Podsvícené ovládání

Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Když položíte nádobu na varnou zónu, automaticky se rozsvítí posuvné ovládání. Automaticky vás navede, který konkrétní ovládací prvek máte použít. Během vaření můžete snadno zvýšit nebo snížit teplotu pro dosažení požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžitě posunutím prstu na ovladači. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby také pomáhá snížit spotřebu energie.

Technologie Power Booster

Jistě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí extrémně rychlý ohřev všech pokrmů.

Eco časovač

Využívejte při vaření i zbytkové teplo a šetřete tak nejen svou peněženku, ale i životní prostředí. Časovač Eko pracuje na systému, který efektivně využívá každý zdroj. V případě, že nastavíte délku vaření, indukční varná deska sama vyhodnotí vypnutí a následné využití zbytkového tepla.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 78 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 78 cm
Výška: 4,4 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnosť: 12,54 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 4
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 220-240
Celkový příkon desky: 7,35 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949596879

Všechny parametry

Recenze Electrolux EIP8146

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EIP8146