Electrolux 600 PURE Bridge EIP6446


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,35 kW, černá barva, Výška: 4,4 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 20 % Platí do 24. 7. 2024
Ukázat slevový kód
15 198 Kč

Cena 18 998 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 19 490 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Electrolux 600 PURE Bridge EIP6446 v černém provedení se zkosenou hranou nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. S funkcí Bridge můžete zkombinovat 2 samostatné varné zóny a vytvořit jeden velký povrch. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, jistě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s podsvícením, umístěno je v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření má varná deska zajímavou funkci Pauza, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux 600 PURE Bridge EIP6446 je vybavena i časovačem a ukazatelem času. Varné desce nechybí ani akustický signál s možností vypnutí.

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux 600 PURE Bridge EIP6446 splňuje všechny požadavky novodobého spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu a najdete ji v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varných ploch. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje změnám teploty varných zón. Pokud je funkce aktivována, můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravování nastavení.

Připravte více chodů najednou

S funkcí Bridge můžete na varné desce spojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak jeden velký povrch na vaření. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo pro hrnce a pánve jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou, která vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je i zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití. Během vaření můžete využívat všechny varné zóny současně, přitom si ale můžete dobu vaření nastavit pro každou jednu varnou zónu jednotlivě a budete mít jistotu, že se nic nepřipálí nebo nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se varná zóna sama vypne.

  • Levá přední zóna - výkon / průměr: 2 300/3 200 W / 180 × 210 mm
  • Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2 300/3 200 W / 180 × 210 mm
  • Pravá přední zóna - výkon / průměr: 2 300/3 200 W / 180 × 210 mm
  • Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 2 300/3 200 W / 180 × 210 mm

Varná zóna vám sama ukáže vhodný ovládací panel

Potom, co položíte hrnec nebo nádobu na kteroukoli varnou zónu, se rozsvítí příslušný ovládací panel. Ušetří vám tím zaváhání a hledání toho správného ovladače. Pak už jen nastavíte požadovanou teplotu a jednoduchým posunutím prstu nastavíte.

Podsvícené ovládání

Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Když položíte nádobu na varnou zónu, automaticky se rozsvítí posuvné ovládání. Automaticky vás navede, který konkrétní ovládací prvek máte použít. Během vaření můžete snadno zvýšit nebo snížit teplotu pro dosažení požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžitě posunutím prstu na ovladači. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby také pomáhá snížit spotřebu energie.

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí extrémně rychlý ohřev všech pokrmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.35 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux 600 PURE Bridge EIP6446

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi