Electrolux EHG46341FK

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 104,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná varná deska Electrolux EHG46341FK v černém provedení s indukčními i elektrickými zónami ohřevu s různým výkonem je vybavena indikátorem zbytkového tepla. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena funkcí automatického vypnutí a akustickým signálem. Pro přerušení vaření je velmi zajímavá funkce Stop & Go, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Beko HII64505FHT

Indukční varná deska Beko HII64505FHT (šířka 60 cm) v elegantním černém provedení se zkosenými hranami zapadne do designu kuchyně. Sklokeramický povrch pro ochranu a snadné čištění varné desky. 4…

 • Šířka: 60 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

každodenní pomocník

Kombinovaná varná deska Electrolux EHG46341FK s indukčními i elektrickými zónami ohřevu splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokleramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena funkcí automatického vypnutí a akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatele zbytkového tepla - ochrání vás před popálením.

4 varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Nabízí 2 indukční zóny a 2 elektrické zóny. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití. Funkce Stop & Go je k dispozici abyste mohli kdykoliv pozastavit vaření a později pokračovat.

 •     Levá přední zóna - výkon / průměr: 2300 / 3700W / 210mm indukční
 •     Levá zadní zóna - výkon / průměr: 1200W / 145mm elektrická hilight zóna
 •     Pravá přední zóna - výkon / průměr: 1400 / 2500W / 145mm indukční
 •     Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 700 / 1700W / 120 / 180mm elektrická hilight zóna

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychleji. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Funkce

S funkcí Stop & Go jednoduše přerušíte vaření. Jakmile se budete chtít k vaření vrátit, stiskněte znovu tlačítko Stop & Go a všechny zóny se vrátí na předchozí nastavení. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí automatické vypnutí a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí.

Čištění

Deska má hladký povrch, bez zbytečných prohlubní a zářezů. Proto ji dokážete důkladně jednoduše očistit. Po umytí bude deska opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 56 cm
 • Typ horního povrchu Sklokeramické
 • Počet el.varných zón 2
 • Napájení 220-240, 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Celkový příkon desky 6,6 kW
 • Typ kombin. varné desky Indukční

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 56 cm
Výška: 5,5 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 9,72 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Vzhled

Typ horního povrchu: Sklokeramické
Počet el.varných zón: 2
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 220-240, 400 V
Celkový příkon desky: 6,6 kW

Varné zóny

Pojistka hořáků: Ne
Typ kombin. varné desky: Indukční

Ostatní

Kód produktu: 949596187

Všechny parametry

Recenze Electrolux EHG46341FK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EHG46341FK