Electrolux EHF46547XK černá

Šířka: 56 cm, Typ varné desky: Sklokeramická, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet ovlad./ukazat.výkonu: 4, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Malá varná zóna (počet): 2, Velká varná zóna (počet): 2, Flexi zóna: Ano, Celkový příkon desky: 7.1 kW, Napájení: 230 V. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Electrolux EHF46547XK v černém provedení má 4 varné zóny (2× Hi-Light zóna, 1× 2kruhová oválná a 1× 3kruhová). Pro bezpečnost je deska vybavena ukazatelem zbytkového tepla, akustickým signálem, dětským zámkem i časovačem. Nabízí také funkci Stop & Go. Dotykové ovládání DirectAccess je umístěno vepředu a nabízí zcela intuitivní způsob nastavení úrovně vaření - stačí se dotknout a posunout přímo na správné nastavení.

Použití varné desky

Sklokeramická varná deska Electrolux EHF46547XK má dotykové ovládání a je vyrobena v černém provedení. Deska patří mezi praktické, každodenně využívané spotřebiče v domácnosti. Svým vzhledem přináší do kuchyně eleganci. Deska je navíc velmi praktická a víceúčelová.

Varné zóny

  • Levá přední zóna: Hi-Light 3kruhová s průměrem 120/175/210 mm
  • Levá zadní zóna: Hi-Light s průměrem 145 mm
  • Pravá přední zóna: Hi-Light s průměrem 145 mm
  • Pravá zadní zóna: Hi-Light 2kruhová oválná s průměrem 170 × 265 mm

Bezpečnost na prvním místě

O bezpečný provoz vašeho spotřebiče se stará několik bezpečnostních systémů. Ukazatel zbytkového tepla vás informuje o tom, že varná deska je stále horká a nemělo by přicházet ke kontaktu s ní. Dětská pojistka chrání před nežádoucí manipulací s nastaveními, ale také před jejím nechtěným zapnutím/vypnutím. Varná deska je také vybavena automatickým bezpečnostním vypnutím.

Údržba

Údržba sklokeramické varné desky je komfortní díky její hladkému povrchu. Povrch stačí očistit pomocí běžně dostupných čisticích prostředků, nebo při větším znečištění můžete spotřebič očistit za pomoci škrabky na sklokeramické povrchy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 56 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 2
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ano
Celkový příkon desky 7.1 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EHF46547XK černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi