Electrolux EFDCLN4E filtr

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Značka: Electrolux,


Cena 3 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 395,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Účinný filtr Electrolux EFDCLN4E je kompatibilní s čističkou vzduchu Electrolux PA91-404GY Pure A9. Je vybaven jedinečnou filtrační technologií 360 HEPA 13 s účinností filtrace až 99,97 %. Filtr obsahuje jedinečnou vrstvu vysoce porézních kuliček aktivního uhlíku, které mimořádně účinně pohlcují pachy a plyny běžně se vyskytující v domácnosti. Je vybaven inteligentním štítkem, který měří vystavení filtru jemným částicím a zbývající životnost filtru.

Filtr Electrolux EFDCLN4E

  • Filtr CLEAN360 obsahuje filtrační médium HEPA 13
  • Účinnost filtrace až 99,97 %
  • Obsahuje vrstvu vysoce porézních kuliček aktivního uhlíku
  • Je vybavena inteligentním štítkem
  • Kompatibilní s čističkou vzduchu Electrolux PA91-404GY Pure A9

Účinná filtrace

Filtre Pure A9 360 obsahují jedinečnou vrstvu vysoce porézních kuliček aktivního uhlíku, které mimořádně účinně pohlcují pachy a plyny, které se běžně se vyskytují v domácnosti. Těkavé organické sloučeniny související s pachy domácích zvířat, odpadků, výpary při vaření a dokonce s chemikáliemi používanými v domácnosti se efektivně zachytí, aby zůstal vzduch v interiéru déle svěží. Filtr CLEAN360 obsahuje filtrační médium HEPA 13 s účinností filtrace až 99,97 % při nečistotách velikosti od 0,3 um do 0,1 um, čímž pomáhá zajistit minimální úroveň PM2.5.

Ochrana před bakteriemi

Nejvyšší prioritou při vytváření zdravějšího prostředí v domácnosti je ochrana před bakteriemi přenášenými vzduchem. Filtry PURE A9 360 obsahují přirozeně účinný antibakteriální prostředek, který neutralizuje enzymy bakterií na buněčné úrovni, čímž eliminuje až 99,9 % bakterií nacházejících se v domácnosti a pomáhá zabraňovat jejich dalšímu rozmnožování. Filtr PURE A9 s technologií 360 je vybaven inteligentním štítkem, který měří vystavení filtru jemným částicím a zbývající životnost filtru. Aplikace informuje, kdy je třeba vyměnit filtr.
 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Electrolux

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EFDCLN4E filtr

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno