Electrolux EFDBRZ4 filtr

3 528 Kč ? Ušetříte 6 % 3 299 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 32,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Účinný filtr Electrolux EFDBRZ4 je kompatibilní s čističkou vzduchu Electrolux PA91-404GY Pure A9. Obsahuje aktivované a ultra jemné filtrační médium, které dokáže zachytit až 99,5% dráždivých částic s velikostí již od 0,3 mikrometru. Filtr obsahuje jedinečné vrstvu vysoce porézních kuliček aktivního uhlíku, které Mimořádně účinně pohlcujte pachy a plyny běžně se vyskytující v domácnosti. Je vybaven inteligentním štítkem, který měří vystavením filtru jemným částicím a zbývající životnost filtru. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 6 %

Popis produktu

Filtr Electrolux EFDBRZ4

  • Filtr PURE A9 360 obsahují aktivované a ultra jemné filtrační médium
  • Účinnost filtrace až 99,5%
  • Obsahuje vrstvu vysoce porézních kuliček aktivního uhlíku
  • Je vybavena intelgentným štítkem
  • Kompatibilní s čističkou vzduchu Electrolux PA91-404GY Pure A9

Účinná filtrace

Filtry Pure A9 360 obsahují jedinečnou vrstvu vysoce porézních kuliček aktivního uhlíku, které mimořádně účinně pohlcují pachy a plyny, které se běžně se vyskytují v domácnosti. Těkavé organické sloučeniny související s pachy domácích zvířat, odpadků, výpary při vaření a dokonce s chemikáliemi používanými v domácnosti se efektivně zachytí, aby zůstal vzduch v interiéru déle svěží. Filtry PURE A9 360 obsahují jedinečné předem aktivovány a ultra jemné filtrační médium, které představuje vysoce efektivní bariéru proti mikroskopickým částicím, dokáže zachytit až 99,5% dráždivých částic s velikostí již od 0,3 mikrometru. Díky svému tvaru a povrchové úpravě zajišťuje větší kapacitu a delší životnost.

Ochrana před bakteriemi

Nejvyšší prioritou při vytváření zdravějšího prostředí v domácnosti je ochrana před bakteriemi přenášenými vzduchem. Filtry PURE A9 360 obsahují přirozeně účinný antibakteriální prostředek, který neutralizuje enzymy bakterií na buněčné úrovni, čímž eliminuje až 99,9% bakterií nacházejících se v domácnosti a pomáhá zabraňovat jejich dalšímu rozmnožování. Filtr PURE A9 s technologií 360 je vybaven inteligentním štítkem, který měří vystavení filtru jemným částicím a zbývající životnost filtru. Aplikace informuje, kdy je třeba vyměnit filtr.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Electrolux

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 29 cm
Hmotnost: 1500 g
Výška: 25,5 cm
Hloubka: 29 cm

Ostatní

Kód produktu: 900922973

Všechny parametry

Recenze Electrolux EFDBRZ4 filtr

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EFDBRZ4 filtr