Electrolux EFC226V

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 94,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Electrolux EFC226V v provedení vanilková z kolekce Rococo je zařazen do energetické třídy D. Jeho provoz je možný s odtahem do komína s průměrem odtahu 150 mm nebo s recirkulací (je potřebný vhodný uhlíkový filtr). Intuitivní tlačítkové ovládání nabízí 3 možnosti nastavení rychlosti. Maximální výkon odsávání dosahuje 420 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Electrolux EFC226V zpřehlední LED osvětlení. Maximální hlučnost dosahuje 66 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkon a umístění odsavače

Odsavač par z kolekce Rococo vám umožní harmonicky sladit všechny kuchyňské spotřebiče. Výkon odsavače Electrolux EFC226V by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Odsávání výparů

Komínový odsavač par je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s tlačítkovým ovládáním. Maximální výkon odsávání dosahuje 420 m³/hod. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux ECFB02.

Vlastnosti

Pracovní plocha pod digestoří by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Kvalitní odsavač par je mimořádně účinným a spolehlivým pomocníkem při vaření. Disponuje silným LED světlem, které vám výrazně usnadní vaření večeře. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a vaření chutných jídel bude výrazně jednodušší. Provoz odsavače je velmi tichá 53 - 66 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 66 db
  • Maximální výkon odsávání 420 m3

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 420 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 52 cm
Výška komínu (max.): 72 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 55,5 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 8,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 66 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: D
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 73 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 942022434

Všechny parametry

Recenze Electrolux EFC226V

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EFC226V