Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47320L


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 84 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,9 na mycí cyklus, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Výška: 81,8 cm, Šířka: 59,6 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 12 390 Kč

Sleva 11 % z předcházející ceny: 13 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 124 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47320L se satelitním ostřikovacím ramenem zanechá nádobí čisté. Ovládací panel QuickSelect je umístěn na horní straně dvířek. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu k usušení nádobí za současné úspory energie. Myčka nádobí Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47320LL nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí: dvoubarevný budík, Glasscare, indikátor nedostatku leštidla a soli a funkce XtraPower. Kapacita myčky postačí pro umytí 13 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří horní koš se skládacími poličkami na šálky a s plastovým držadlem a dolní koš s 2 rozložitelnými talířovými poličkami a s plastovým držadlem.

Myčka se satelitním ramenem

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47320L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Satelitní ostřikovací rameno SatelliteClean umyje dokonale vaše nádobí a nezanechá na něm skvrny, a to i v případě, že je nádobí naskládané těsně vedle sebe. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř, nádobí bude dokonale usušené. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Také oceníte odložený start o 1-24 hodin

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si můžete zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 • Quick - Jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí
 • Předmytí - Je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek)
 • 60 minut - Program je určen pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami
 • 90 minut - Program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí
 • 160 minut - Program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí
 • ECO - Jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí
 • Auto Sense - Automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí
 • Machine Care - Program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • ExtraPower - Zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí
 • Glasscare - Se stará speciálně o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty mytí ve zvoleném programu a zároveň sníží maximální teplotu na 45 °C. Chraní tím sklo před poškozením.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace TimeBeam promítne světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Snadná instalace

Instalace nové zabudované myčky by již neměla být problémem. Posuvné závěsy PerfectFit se přizpůsobí jakémukoliv rozměru a není nutné ani řezat podstavec. Zajistí vám jistotu, že vaše nová myčka dokonale zapadne do kuchyně.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i v případě, že jej plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopných držáků na talíře a z plastového držadla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.6 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES47320L

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

17. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


 • Jednoduché ovládání
 • Mám kratkou dobu, nemohu posoudit

Vladena

10. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Cena
 • Vnitřní dispozice

Velmi dobrá myčka v poměru cena/výkon. Jen vnitřní uspořádání mi úplně nevyhovuje. Přesto jako plus hodnotím výšku spodního šuplete, kam se vejdou i velké hrnce.