Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63310L

Myčka nádobí Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63310L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Funkce Beam on floor vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu na ukončení sušení. Je vybavena i množstvím dalších funkcí např. indikátor nedostatku leštidla a soli. Na ukončení programu upozorní zvukový signál. Její kapacita na mytí je 10 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš, má skládací poličky na šálky, a plastové držadlo. Dolní koš má pevné talířové trny a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slouží na ukládání příborů a kuchyňského náčiní. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Myčka s MaxiFlex zásuvkou

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63310L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř, nádobí bude dokonale usušeno. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob, jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 vám umožní používat jakékoliv kuchyňské náčiní. Díky zásuvce MaxiFlex se na jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Jistě oceníte i odložený start o 1-24 hodin

Všechny příbory budou umyty najednou

V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a přitom zajistí důkladné umytí.

Dvojité ostřikovací rameno

Dvě ostřikovací tělesa dokáží distribuovat vodu pomocí rotačního pohybu tak, aby se voda dostala ke každé nádobě, sklednici a jiným kusům nádobí. Voda rovnoměrně pronikne do každého rohu myčky a výsledkem je tak čisté nádobí v horním i dolním koši.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace Beam on floor promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červený ukazatel, který svítí během trvání programu, a po ukončení programu se rozsvítí zelený ukazatel.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si můžete zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 • Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 • Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
 • 60 minut - program je určen pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 • 90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 • 160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 • ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 • Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 • Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • ExtraHygiene - poskytuje hygienické výsledky mytí, díky tomu, že udržuje teplotu 65-70 stupňů minimálně 10 minut při poslední fázi oplachování.
 • ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 • GlassCare - se stará speciálně o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45 stupňů. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyto a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně zaplníte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky, 2× Soft grips, 2× Soft Spikes. Výbava dolního koše se skládá ze 4 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Počet programů 8
 • Počet souprav nádobí 10
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: EEM63310L
Délka hadice: 1,6 m
Délka odtokové hadice: 1,6 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 45 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 33 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 67 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911077020

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63310L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63310L