Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63300L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63300L je zařazena do energetické třídy A+++. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Funkce Beam on floor vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka nádobí Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63300L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Je vybavena i množstvím dalších funkcí, např. indikátor nedostatku leštidla a soli. Na ukončení programu upozorní zvukový signál. Její kapacita na mytí je 10 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš, má skládací poličky na šálky a plastové držadlo. Dolní koš má pevné talířové trny a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slouží na ukládání příborů a kuchyňského náčiní. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Myčka s MaxiFlex zásuvkou

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63300L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř, nádobí bude dokonale usušeno. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob, jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 vám umožní používat jakékoliv kuchyňské náčiní. Díky zásuvce MaxiFlex se na jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Jistě oceníte i odložený start o 1-24 hodin. Myčka je zařazena do úsporné energetické třídy A+++.

Všechny příbory budou umyty najednou

V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a přitom zajistí důkladné umytí.

Dvojité ostřikovací rameno

Dvě ostřikovací tělesa dokáží distribuovat vodu pomocí rotačního pohybu tak, aby se voda dostala ke každé nádobě, sklenici a jiným kusům nádobí. Voda rovnoměrně pronikne do každého rohu myčky a výsledkem je tak čisté nádobí v horním i dolním koši.

Snadný přístup k nádobí s výškově nastavitelným košem QuickLift

Pohodlné vkládání a vyndavání nádobí jistě oceníte. I když je horní koš zcela plný, se systémem QuickLift snadno upravíte jeho polohu, abyste mohli do myčky pohodlně naskládat veškeré nádobí.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naplníte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky, 2× Soft grips, 2× Soft Spikes. Výbava dolního koše se skládá ze 4 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží na ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

Mycí programy: Auto Sense, Eko, Machine Care, rychlý 30minutový, 160minutový, 60minutový, 90minutový, Opláchnutí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 44 db
  • Počet programů 8
  • Počet souprav nádobí 10

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: EEM63300L
Délka hadice: 1,6 m
Délka odtokové hadice: 1,6 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 45 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 33 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 160 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911077019

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63300L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM63300L