Electrolux EEM48200IX


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 95 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 10,5 na mycí cyklus, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Výška: 81,8 cm, Šířka: 59,6 cm, Hloubka: 57,5 cm. Více info


Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Electrolux EEM48200IX, kapacita pro 14 jídelních souprav nádobí, MaxiFlex zásuvka, sprchové rameno SatelliteClean, 8 programů, technologie sušení Airdry, odložený start, funkce ExtraHygiene, funkce Aqua Stop a AquaSenzor, nastavitelný QuickLift koš, indikátor zbývajícího času, vestavěný LED displej, maximální dosahovaná hlučnost 44 dB.

Myčka nádobí Electrolux EEM48200IX

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEM48200IX na jeden mycí cyklus dokáže umýt 14 jídelních sad nádobí. Myčka umyje téměř vše, od nejobjemnějsích hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Díky zásuvce MaxiFlex s flexibilními příčkami umyjete ještě více nádobí.

Programy a funkce

  • Programy: 160minutový, 60minutový, 90minutový, automatický, Eko, MachineCare, rychlý 30minutový, opláchnutí
  • 4 teploty
  • Funkce: posunutý start 1-24 hodin, fáze sušení, extra hygienický, GlassCare, vybraný program, leštidlo, fáze oplachování, sůl, mytí, XtraPower, sušení AirDry

MaxiFlex

V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělicích příček a přitom zajistí důkladné mytí.

SatelliteClean

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale čisté a třpytivé. Mycí rameno má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

ExtraHygiene

S funkcí ExtraHygiene získáte maximální hygienické výsledky. Při silné oplachovací fázi, která zahřeje vodu na 69 °C, odstraní veškeré nečistoty a zlikviduje bakterie. Díky této funkci je myčka nádobí vhodná pro domácnosti s malými dětmi nebo pro alergiky.

Nastavitelný koš

Další výhodou myčky nádobí je pohodlné vkládání a vyjímání nádobí. Se systémem QuickLift snadno upravíte polohu horního koše, abyste mohli bez problémů nakládat veškeré nádobí, a to dokonce, i když je zcela plné.

Sušení

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci vaše nádobí vyndat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.6 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EEM48200IX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi