Electrolux 700 PRO GlassCare EEG69310L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 PRO GlassCare EEG69310L je zařazena do energetické třídy A+++. Ovládací panel QuickSelect je umístěn na horní straně dvířek. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu k usušení nádobí za současné úspory energie. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu prostřednictvím světelného paprsku. Myčka Electrolux 700 PRO GlassCare EEG69310L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: budík, Glasscare, extra hygienický režim, indikátor nedostatku leštidla a soli a funkce XtraPower. Kapacita myčky postačí pro umytí až 15 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš, který má 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky na sklenice, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vínové poháry, skládací poličky na šálky a nerezové držadlo, a dolní koš, který disponuje 4 rozložitelnými talířovými poličkami, GlassHolderem a nerezovým držadlem. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)
Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po regsitraci (více info)

Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67300L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67300L je zařazena do energetické třídy A+++. Myčka 800 ComfortLift usnadňuje vkládání a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí koše…

 • Šířka: 59,6 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Myčka 700 GlassCare

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 PRO GlassCare EEG69310L na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 15 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vdzuchu proudit dovnitř a nádobí bylo dokonale usušené. Tato myčka s ovládacím panelem QuickSelect nabízí jednoduchý způsob, jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 Glasscare umožní pohodlné a bezpečné mytí vínových skleniček. Už nebudete muset mýt sklenice ručně. Jedinečné úchytky SoftGrips a SoftSpikes je udrží pevně a šetrně na svém místě. Jistě oceníte i odložený start o 1-24 hodin. Myčka je zařazena do úsporné energetické třídy A+++.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Vnitřní osvětlení

S automatickým vnitřním osvětlením myčky už nepřehlédnete nic. Osvětlí vnitřní prostor pro dokonalý přehled o tom, co máte uložené uvnitř. Její nakládání a vykládání bude mnohem pohodlnější.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace TimeBeam promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou  veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si můžete zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 •     Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 •     Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
 •     60 minut - program je určen pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 •     90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 •     160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 •     ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 •     Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 •     Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 •     ExtraHygiene - je program pro hygienické mytí, který během poslední oplachovací fáze teplotu udrží na 65 °C až 70 °C po dobu 10 minut.
 •     ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 •     Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty mytí ve zvoleném programu a zároveň sníží maximální teplotu na 45 °C. Chraní tím sklo před poškozením.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i v případě, že ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na šálky a nerezová rukojeť se znakem společnosti Electrolux. Držáky na vínové sklenice SoftGrip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře, GlassHolderu a nerezové rukojeti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,6 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 150 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 11 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 15
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: EEG69310L
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 39 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 150 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911434567

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 PRO GlassCare EEG69310L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 PRO GlassCare EEG69310L