Electrolux EEG67410L


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 74 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 10,5 na mycí cyklus, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,8 cm, Šířka: 59,6 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 15 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 154 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka Electrolux EEG67410L o šířce 60 cm v energetické třídě C myje 13 jídelních souprav při spotřebě 10,5 l vody na cyklus. Má 8 programů včetně GlassCare pro sklo, funkce ExtraHygiene, satelitního mycího ramene, ovládacího panelu QuickSelect, kontrolky Beam on floor a technologie sušení AirDry.

Funkce GlassCare

Myčka je vybavena funkcí GlassCare pro dokonale čisté a zářivé sklenice. Zajistí, že vaše křehké skleněné nádobí bude v bezpečí. Úchytky SoftGrips a Softspicks drží sklo jemně a pevně na místě. Najdete je v horním i dolním koši.

Rychlé ovládání programu pomocí funkce QuickSelect

Ovládání QuickSelect umožňuje snadné a rychlé nastavení a spuštění mycích programů. Posunutím vyberte délku programu a klepnutím přidejte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a zároveň jednoduché.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace Beam on floor promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červená kontrolka, která zůstane svítit po celou dobu trvání mycího cyklu. Po dokončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Satelitní sprchové rameno

Díky satelitnimu sprchovému rameni Satellite Clean bude vaše nádobí dokonale umyté a zářivě čisté. Dvojitá rotace a neustále se měnící úhel sprchování zajistí dokonale umyté a zářivě čisté nádobí.

ExtraHygiene

S funkcí ExtraHygiene dosáhnete maximálních hygienických výsledků. Díky výkonné oplachovací fázi, která zahřeje vodu na 69 °C, odstraní všechny nečistoty a odstraní bakterie. Díky této funkci je myčka vhodná pro domácnosti s malými dětmi nebo alergiky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.6 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EEG67410L

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi