Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L


Maximální hlučnost: 44 db, Počet programů: 8, Počet souprav nádobí: 9, Třída energetické účinnosti 2021: D, Elektronický informační list


Cena 13 490 Kč

134,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Myčka Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L nabízí 8 mycích programů s možností odloženého startu o 1 - 24 hodin. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu. Myčka je vybavena i množstvím dalších funkcí: budík, GlassCare, indikátor nedostatku leštidla a soli. Na jedno naplnění umyje až 9 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš - má 2 skládací držáky Soft Grip, 2 skládací drátěné držáky na sklenice, 2 měkké špičky Soft Spikes, skládací poličky na šálky a plastové držadlo. Dolní koš má 2 rozložitelné talířové držáky a plastové držadlo. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Myčku můžete připojit i k přívodu teplé vody do 60 stupňů.

Myčka 700 GlassCare

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L umyje 9 jídelních souprav nádobí na jeden mycí cyklus. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí bylo dokonale usušené. Tato myčka s ovládacím panelem QuickSelect nabízí jednoduchý způsob, jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 GlassCare umožní pohodlné a bezpečné mytí vínových sklenic. Už nebudete muset mýt sklenice ručně. Jedinečné úchytky Soft Grip a Soft Spikes je udrží pevně a šetrně na svém místě. Oceníte jistě i odložený start o 1 - 24 hodin

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace Beam on floor promítá světelný paprsek na podlahu u dvířek myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červený ukazatel, který svítí během trvání programu, a po ukončení programu se rozsvítí zelený ukazatel.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale čisté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu myčka pootevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech, kromě předmytí.

Programy a funkce

Pomocí My Time si můžete zvolit vhodný mycí program v rozmezí 30 minut až 4 hodiny.

Myčka nabízí 8 mycích programů:

  •     Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí, nebo čerstvě vloženého nádobí.
  •     Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru (není třeba přidat mycí prostředek).
  •     60 minut - program je určen pro mytí čerstvě vloženého, nebo málo zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
  •     90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
  •     160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
  •     Eco - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
  •     Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
  •     Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

  •     GlassCare - speciálně se stará o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty mytí ve zvoleném programu, a zároveň sníží maximální teplotu na 45 °C. Chraní tím sklo před poškozením.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce Electrolux. S velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i v případě, že ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 2 úchyty na vínové sklenice, sklopné držáky na šálky a plastová rukojeť. Držáky na vínové sklenice Soft Grip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zároveň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopných držáků na talíře a plastové rukojeti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 8
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno