Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L

Myčka Electrolux 700 PRO Glasscare EEG62310L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: budík, Glasscare, indikátor nedostatky leštidla a soli. Její kapacita pro mytí je 9 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš - má 2 skládací držáky Soft grips, 2 skládací drátěné držáky na sklenice, 2 měkké špičky Soft spikes, sladacie poličky na šálky a plastové držadlo. Dolní koš má 2 rozložitelné talířové držáky a plastové držadlo. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Myčku je možné připojit i k přívodu teplé vody do 60 stupňů. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery FSE73407P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSE73407P se systémem Glasscare se speciální postará o skleněné nádobí. Na jedno naplnění umyje 9 sad nádobí. Ovládat ji lze velmi jednoduše pomocí horního…

 • Šířka: 45 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

Myčka 700 GlassCare

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 9 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí bylo dokonale usušené. Tato myčka s ovládacím panelem QuickSelect nabízí jednoduchý způsob, jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 Glasscare umožní pohodlné a bezpečné mytí vínových sklenicí. Už nebudete muset mýt sklenice ručně. Jedinečné úchytky SoftGrips a SoftSpikes je udrží pevně a šetrně na svém místě. Oceníte jistě i odložený start o 1-24 hodin

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace Beam on floor průmětu světelný paprsek na podlahu pod dviekrami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červený ukazatel, který svítí během trvání programu, a po ukončení programu se rozsvítí zelený ukazatel.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si můžete zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 •     Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 •     Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
 •     60 minut - program je určen pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 •     90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 •     160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 •     ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 •     Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 •     Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 •     Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty mytí ve zvoleném programu a zároveň sníží maximální teplotu na 45 °C. Chraní tím sklo před poškozením.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i v případě, že ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 2 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na šálky a plastová rukojeť Electrolux. Držáky na vínové sklenice SoftGrip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává z 2 sklopných držáků na talíře, plastové rukojeti.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 45 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 240 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,9 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 9
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: EEG62310L
Délka hadice: 1,6 m
Délka odtokové hadice: 1,6 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 45 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 32 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Třída účinnosti sušení: A
Třída energ. účinnosti 2021: D

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 9
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Spot. el. energ. 100 cyklů: 63 kWh

Ostatní

Kód produktu: 911077023

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 PRO GlassCare EEG62310L