Electrolux 300 AirDry EEA27200L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 300 AirDry EEA27200L má ovládací panel umístěn na horní straně dvířek. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu k usušení nádobí za současné úspory energie. Myčka nádobí Electrolux EEA27200L nabízí 6 mycích programů s možností odložení startu až o 3 hodiny. Je vybavena i dalšími funkcemi jako indikátorem nedostatku leštidla a soli a funkcí XtraPower. Kapacita myčka postačí pro umytí až 13 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří horní koš, který má skládací poličky na šálky, a dolní koš, který má zase 4 pevné talířové poličky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po registraci (více info)

Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67300L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67300L. Myčka 800 ComfortLift usnadňuje vkládání a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí koše pouhým stisknutím držadla. Ovládací…

 • Šírka: 59,6 cm
 • Maximální hlučnost: 44 db
 • Počet souprav nádobí: 13

Zobrazit produkt

Popis produktu

Myčka nádobí 300 AirDry

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 300 AirDry EEA27200L na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 13 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí z linie 300 AirDry využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř, což zajistí dokonale usušené nádobí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte i odložený start o 3 hodiny

Snadná instalace

Instalace nové zabudované myčky by již neměla být problémem. Posuvné závěsy PerfectFit se přizpůsobí jakémukoliv rozměru a není nutné ani řezat podstavec. Zajistí vám jistotu, že vaše nová myčka dokonale zapadne do kuchyně.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si dokážete zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 •     Quick - jde o nejkratší program trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 •     Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
 •     60 minut - program je určen pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 •     90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 •     ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 •     Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce: ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i v případě, že jej plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává z pevných držáků na talíře.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,6 cm
 • Maximální hlučnost 46 db
 • Počet souprav nádobí 13
 • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: EEA27200L
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 37 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ne

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: E
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 94 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911535222

Všechny parametry

Recenze Electrolux 300 AirDry EEA27200L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 300 AirDry EEA27200L