Electrolux EC2201AOW

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WHE39352 FO

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool WHE39352 FO

Truhlicová mraznička Whirlpool WHE39352 FO se senzorovou technologií chlazení je zařazena je do energetické třídy A++. Celkový využitelný objem dosahuje 390 l. Ovládání je elektronické, umístěné na…

 • Šířka: 140,5 cm
 • Výška: 91,6 cm
 • Hloubka: 69,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Úsporná energetická třída A +

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak máme pro vás řešení. Truhlicový mrazák Electrolux EC2201AOW spadá do úsporné energetické třídy A +, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Rozmrazování se realizuje manuálně. Pokud nastane situace, že se teplota nepředvídaně zvýší, tento model vás na to upozorní výstražným zvukovým i optickým signálem tzv. TempAlert. Praktické vnitřní osvětlení vám zajistí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Velký objem

Tato skvělá truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit. S modely SpacePlus je optimálnější vyřešeno vnitřek mrazničky a vnitřní objem spotřebiče je lépe využit jako u jiných modelů, které mají stejné vnější rozměry. Skrytý kondenzátor je lépe chráněn před korozí. Tento model patří mezi spotřebiče, jehož funkce oceníte tehdy pokud máte zahradu a chcete si letní úrodu uložit na delší dobu, případně děláte zabijačku a potřebuje zamrazit maso a masné výrobky na delší dobu. Její celkový využitelný objem je až 210 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její max. hlučnost dosahuje pouze 42 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem.

Skvělý mrazící výkon

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 12 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato skvělá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Tak budete mít záruku, že se jim nic nestane ani při nezelený situaci. Tento model má funkci rychlého zmrazení, což znamená, že potraviny zmrazí rychle a tím se uchovají vitamíny, ale i barva a chuť mraženého produktu. Vnitřní výbavu tvoří 2 kovový závěsné koše.

Další vlastnosti

Umístění spotřebiče je jen na vašem rozhodnutí. Je to i díky skrytému kondenzátoru, protože ačkoli pro klasické mrazničky nejsou vhodné studené a vlhké místa neplatí to pro tento typ. Jelikož je kondenzátor chráněn, vy si můžete zvolit místo umístění kde vám to nejlépe vyhovuje. Navíc tento typ kondenzátoru nezachytává nečistotu a proto je spotřeba energie nízká a údržba spotřebiče lehčí. Ovládání je přehledné, slouží vám k tomu ovládací panel s 3 světelnými indikátory. Uzamykatelné víko se snadno otevírá díky uvolňovacího ventilu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 80,6 cm
 • Výška 86,8 cm
 • Hloubka 66,5 cm
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 210 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Mrazící výkon 14 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 213 L
 • Počet košů 2

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 80,6 cm
Výška: 86,8 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnost: 46,27 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 227 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 28 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 210 L
Celkový hrubý objem: 213 L
Typ ovládání: elektronické
Počet košů: 2

Mraznička

Mrazící výkon: 14 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: 920672605

Všechny parametry

Recenze Electrolux EC2201AOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EC2201AOW