Electrolux EBD4X

  • Sleva 13 %

Ohřevná zásuvka, Objem: 20, Počet talířů: 20, Kapacita v šálcích: 20, Maximální nosnost: 8 kg, Spotřeba energie: 830 W, Výška: 14 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 53,5 cm. Více info


Cena 10 790 Kč

Sleva 13 % z předcházející ceny: 12 399 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 108 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná ohřevná zásuvka Electrolux EBD4X v černo nerezovém provedení skvěle zapadne do každé moderní kuchyně. Ohřívací zásuvka udržuje talíře v konstantní teplotě až do doby, než je začnete podávat. Ideální je také pro šetrné rozmrazování potravin a pro kynutí těsta. Nastavení teploty provedete jednoduše pomocí otočného termostatu od 30-80 °C.

Jednoduše rozmrazte

Opatrně rozmrazte jídlo pomocí ohřívací zásuvky Electrolux EBD4X, pro dokonalé výsledky. Na rozdíl od použití mikrovlnné trouby jemné teplo zachovává chuť a texturu. Pro jídlo tak chutné, jako když jste ho zmrazili.

Nechte těsto vykynout

S ohřívací zásuvkou si užívejte výsledků jako z pekárny. Tento profesionální nástroj používá jemné teplo k vykynutí těsta, čímž vytváří tu správnou texturu a tvar vašeho chleba. Pro vždy chutné výsledky.

Rovnoměrný ohřev

Ohřívací zásuvka zajistí, že každý pokrm si zachová rovnoměrnou teplotu. Díky funkci proudění vzduchu si můžete být jisti, že každé sousto bude teplé a chutné. Dokonalé k servírování různých pokrmů v různé časy.

Kapacita

Kapacita náplně pro maximálně 6 osob, v závislosti na velikosti nádobí, při běžné velikosti nádobí. Teplotu v zásuvce lze regulovat, a to od 30 °C do 80 °C. Ovládání zásuvky je velmi snadné pro každého uživatele.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Spotřeba el.energie 830 W
Kapacita v šálcích 20
Počet talířů 20
Objem 20 L

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EBD4X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi