Electrolux E8SI1-8EG Renew 800 napařovací žehlička

  • Sleva

Napařovací žehlička, Příkon: 2800 W, Vertikální napařování, Automatické nastavení teploty, Automatické vypnutí, Parní ráz: 240 g/min, Kontinuální výstup páry: 55 g/min, Odvápňovací systém, Kropení, Systém proti kapání, Objem vodního zásobníku: 370 ml, Délka kabelu: 3 m, Hmotnost: 1,7 kg. Více info


Cena 2 649 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 2 769 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 26 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Napařovací žehlička Electrolux E8SI1-8EG Renew 800 splní všechny vaše potřeby díky svým programem. O správné teplotě vás informuje zabudované přední světlo, které zajistí perfektní viditelnost a nepřehlédnete ani jeden záhyb. Oceňte funkci FlushClean, která prodlužuje životnost spotřebiče tak že udržuje páru čistou a měkkou. Speciální programy napařovací žehličky E8SI1-8EGM zajistí správnou teplotu a úroveň páry pro každý typ tkanin.

Electrolux E8SI1-8EG Renew 800

  • Odvápňovací systém
  • Funkce sprej
  • Vertikální napařování

Vždy ideální teplota

Speciální programy napařovací žehličky E8SI1-8EGM zajistí správnou teplotu a uroveň páry pro každý typ tkanin. Přední světlo se rozsvítí vždy tehdy, když digitální napařovací žehlička dosáhne správné teploty.

Trojité čištění

Oceníte funkci FlushClean, která prodlužuje životnost spotřebiče tak že udržuje páru čistou a měkkou. Když je potřeba vyměnit aktivátor, upozorní vás elektronická připomínka.

Outdoor Care

S Outdoor Care jste vždy chráněni před nepřízní počasí. Dopřejte svému outdoorovému oblečení precizní péči. Napařovací žehlička E8SI1-8EGM obnovuje odolnost vůči vodě, abyste zůstali v suchu co nejdéle.

Napařujte podle svých představ

Dopřejte si špičkovou účinnost žehlení se žehlící plochou RESILIUM ™ Ski 500, která je odolná vůči poškrábání a skvěle kombinuje sílu tepla, páry a tlaku, rovnoměrně rozptyluje páru a zajišťuje hladší žehlení. S funkcí intenzivního napařování působí pára přesně tam, kde ji potřebujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 370 ml
Parní ráz 240 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux E8SI1-8EG Renew 800 napařovací žehlička

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi