Electrolux E3SB1-4ST Create 3


Stolní mixér, Příkon: 300 W, Počet rychlostí: 1, Objem: 0,6 l, Materiál nádoby: plast, Počet nádob: 2, Drcení ledu, Hmotnost: 1,38 kg, Obsah balení: 2 nádoby. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stolní mixér Electrolux E3SB1-4ST Create 3 má kvalitní nože a příkon 300 W. Manipulace a obsluha mixéru je velmi jednoduchá. Balení obsahuje 2 nádoby.

Electrolux E3SB1-4ST Create 3 stolní mixér

  • Kompaktní rozměry
  • 1 rychlost
  • Čepele TruFlow®
  • Drcení ledu

Smoothie doma, v práci i na cestách

S mixérem Electrolux E3SB1-4ST Create 3 je zdravější stravování jednodušší a chutnější. Stačí vzít banán, čerstvé bobule a trochu šťávy a po rozmixování se promění ve smoothie s dokonalou konzistencí a skvělou chutí. Smoothie můžete pít doma nebo si ho zabalit do praktické nádoby a vzít s sebou do práce nebo na výlet.

Motor s příkonem 300 W

Výkonný motor usnadňuje mixéru E3SB1-4ST Create 3 mixování jemných receptů, pevných potravin a drcení ledu - výsledkem jsou hladké a lahodné směsi.

Optimální mixování díky nožům TruFlow®

Při drcení ledu nebo přípravě hladkého smoothie s dokonalou konzistencí vám jistě pomohou nože TruFlow®, které nabízejí spolehlivý a optimální výkon mixování.

Kompaktní design šetří místo

Mixér Electrolux E3SB1-4ST Create 3 zabírá mnohem méně místa než běžné objemné mixéry a na kuchyňské desce zabere jen nepatrný zlomek místa. To ocení zejména ti, kteří mají v kuchyni rádi minimalismus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 0.6 L
Počet rychlostí 1
Příkon 300 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux E3SB1-4ST Create 3

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi