Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 11, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 59,7 cm. Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 20 % Platí do 24. 7. 2024
Ukázat slevový kód
13 198 Kč

Cena 16 498 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 17 490 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2 s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A+. Nabízí 11 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, zabudované recepty a masovou sondu. Nechybí minutka, čas, akustický signál a množství jiných. Objem trouby Electrolux COE7P31X2 dosahuje 72 litrů. Čištění trouby se realizuje pyrolýzou.

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2 s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. S troubou SenseCook série 700 s teplotní sondou budete moci sledovat teplotu uvnitř jídla. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních a dokonce pro snadnější manipulaci nabízí trouba dvouúrovňový teleskopický výsuv. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel s dotykovým displejem vám poskytne přístup upravit nastavení podle vaší chuti. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

  • Funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev, vrchní a spodní ohřev

Rychlý ohřev

Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby trouba byla připravena tehdy, když jste připraveni i vy. S kratším časem předehřevu v porovnání s tradičním ohřevem můžete přeměnit volné chvíle na zapamatovatelnější pokrmy.

Precizní pečení s teplotní sondou

Díky teplotní sondě můžete pokaždé dosáhnout dokonalých výsledků. Umožňuje sledovat proces pečení měřením teploty uvnitř jídla. Dokonce vám oznámí, kdy bude jídlo upečené na požadovanou teplotu a zastaví pečení.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

LCD displej

S LCD displejem máte čas, režim a teplotu pečení na dosah ruky. Poskytuje přístup k předem naprogramovaným receptům, takže vaše trouba udělá tu těžkou práci za vás. Vyberte si pokrm a vaše trouba se automaticky přizpůsobí, abyste vytvořili dokonalý pokrm.

Pyrolytické samočištění

Při pyrolytickém samočištění se nečistoty v troubě změní na popel, které pak jednoduše otřete vlhkým hadrem. Dokonce vás na potřebu čištění trouba sama upozorní. Dosáhnete profesionální úrovně čistoty, ale bez drhnutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3480 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi