Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2

Nákupem získáte 159,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2 s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 11 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, zabudované recepty a masovou sondu. Nechybí minutka, čas, akustický signál a množství jiných. Objem trouby Electrolux COE7P31X2 dosahuje 72 litrů. Čištění trouby se realizuje pyrolýza. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SenseCook BPE742320B

Vestavná multifunkční trouba AEG BPE742320B je zařazena do energetické třídy A +. Její celkový vnitřní objem je 71 litrů. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2 s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. S troubou SenseCook série 700 s teplotní sondou budete moci sledovat teplotu uvnitř jídla. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních a dokonce pro snadnější manipulaci nabízí trouba dvouúrovňový teleskopický výsuv. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel s dotykovým displejem vám poskytne přístup upravit nastavení podle vaší chuti. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

 • Funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev, vrchní a spodní ohřev

Rychlý ohřev

Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby trouba byla připravena tehdy, když jste připraveni i vy. S kratším časem předehřevu v porovnání s tradičním ohřevem můžete přeměnit volné chvíle na zapamatovatelnější pokrmy.

Precizní pečení s teplotní sondou

Díky teplotní sondě můžete pokaždé dosáhnout dokonalé výsledky. Umožňuje sledovat proces pečení měřením teploty uvnitř jídla. Dokonce vám oznámí, kdy bude jídlo upečené na požadovanou teplotu, a zastaví pečení.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

LCD displej

S LCD displejem máte čas, režim a teplotu pečení na dosah ruky. Poskytuje přístup k předem naprogramovaným receptům, takže vaše trouba udělá tu těžkou práci za vás. Vyberte si pokrm a vaše trouba se automaticky přizpůsobí, abyste vytvořili dokonalý pokrm.

Pyrolytické samočištění

Při pyrolytickém samočištění se nečistoty v troubě změní na popel, které pak jednoduše otřete vlhkým hadrem. Dokonce vás na potřebu čištění trouba sama upozorní. Dosáhnete profesionální úroveň čistoty ale bez drhnutí.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3480 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 59,7 cm
Hmotnosť: 32 Kg

Obsah balení

Obsah balení: plech na zach.mastnoty

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 11

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 3480 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 949498433

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 SENSE SenseCook COE7P31X2