Electrolux AirDry EEM43201L

Zobrazit


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 46 dB, Spotřeba vody 9,9 na mycí cyklus, Počet programů: 8, Výška: 81,8 cm, Šířka: 44,6 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 13 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Electrolux AirDry EEM43201L v šířce 45 cm disponuje kapacitou na mytí 10 sad nádobí. Ovládání je umístěno shora. K dispozici je 8 mycích programů s možností odloženého startu o 24 hodin a přidané funkce. Vybavená je také indikátorem soli a leštidla. Vnitřní vybavení tvoří 2 koše. Horní je výškově nastavitelný a má sklopné držáky na sklenice. Dolní koš má 2 sklopné držáky na talíře a plastovou barevnou rukojeť. Zásuvka MaxiFlex slouží na ukládání příborů a kuchyňského náčiní. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Myčka disponuje světelným ukazatelem na podlaze, vodním senzorem a zařízením proti zaplavení (spínací plovák). Hlučnost díky invertorovému motoru dosahuje jen 46 dB.

Myčka nádobí AirDry

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux AirDry EEM43201L na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 10 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí z řady AirDry využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř, což zajistí dokonale usušené nádobí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte i odložený start o 24 hodin.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Programy a funkce

  • Mycí programy: 160minutový, 60minutový, 90minutový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, Rychlý 30minutový, Opláchnutí
  • Ukazatele funkcí: Budík, zZpožděný start 1-24 hodin, Fáze sušení, GlassCare, Machine Care, Vybraný program, Leštidlo, Sůl, XtraPower, Dvoubarevný světelný ukazatel na podlaze
  • Teploty mytí: 4

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu SatelliteClean® bude vaše nádobí dokonale umyto a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Sušení

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci vaše nádobí vyndat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace Beam on floor promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červený ukazatel, který svítí během trvání programu, a po ukončení programu se rozsvítí zelený ukazatel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 46 db
Počet programů 8
Počet souprav nádobí 10
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux AirDry EEM43201L

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Daniel

11. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Kvalitní dílenské zpracování. Horní šuplík na příbory plní svoji funkci a nezabírá zbytečně místo jak u jiných myček.