Elden Ring hra pro Xbox One/Series X

Popis produktu

Ponořte se do unikátního fantasy světa hry Elden Ring určenou pro herní konzoli Xbox One/Xbox Series X, která vzniká za spolupráce populárního amerického spisovatele George R. R. Martina, autora světoznámé ságy Hra o trůny. Připravte se na obrovský otevřený svět se spoustou možností a příběhů a akční fantasy RPG s důrazem na dobrodružství. Přizpůsobte si postavu podle svého gusta a nechte se vlákat do neuvěřitelně propracovaného prostředí. Povstaňte, používejte moc Elden Ringu a staňte se novým Elden lordem v Mezizemí. Hra disponuje anglickou lokalizací s anglickými titulky.

Recenze na hru Elden Ring

Obrovský fantasy svět

Elden Ring přináší unikátní, rozsáhlý, dynamický, otevřený fantasy svět vytvořený Hidetaka Miyazakim, tvůrcem legendární série Dark Souls a George R. R. Martinem, autorem nejznámější fantasy série Hra o Trůny - Píseň ledu a ohně. Prozkoumejte rozsáhlé kraje a temné trojrozměrné kobky. Objevte dechberoucí svět na koni nebo pěšky, sami nebo online s ostatními hráči. Nechte se vnést do dusivých močálů, travnatých plání, spirálovitých hor, hradů a jiných velkolepých míst.

Epické drama zrozené z mýtu

Při objevování vás čeká vzrušení z nepoznaného, ​​ale zároveň obrovské hrozby. Odkryjte hluboce zakořeněný příběh kousek po kousku a myšlenky jednotlivých postav prolínající se světem Mezizemě. Množství zajímavých postav a mytologických prvků vás naplno pohltí. Odhalte tajemství moci Eldenského prstenu, setkejte se s neúprosnými protivníky, či postavami s vlastními motivacemi, které vám buď pomohou, nebo zabrání vašemu pokroku. Nechybí ani pestrá škála hrůzostrašných monster.

Vyberte si svůj vlastní herní styl

Elden Ring přináší možnost přizpůsobení vzhledu vaší postavy. Vyberte si pohlaví, účes a tvář. Navíc si můžete přizpůsobit výběr zbraní, brnění a magických dovedností. Hra vám umožní rozvíjet postavu podle vašeho individuálního herního stylu, ať už se jedná o rozvíjení fyzických nebo magických dovedností. Máte k dispozici také mnoho možností přístupu k boji, zabíjení pod rouškou tmy v tichosti nebo velkolepý boj za pomoci spojenců.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční, RPG
Věkové omezení 16+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elden Ring hra pro Xbox One/Series X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi