Eizo CG279X černý

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 549,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Monitor Eizo CG279X se stane vaším společníkem pro hraní her a úpravu materiálů HDR. Vyznačuje se antireflexním 27palcovým IPS displejem, který zobrazí veškerý obsah v rozlišení QHD 2560 × 1440 pixelů. Podporuje 1,07 miliard barev. Jeho reakční doba je 13 ms, obnovovací frekvence 60 Hz, kontrastní poměr 1300 : 1 a jas 350 cd/m2. Pro připojení má k dispozici rozhraní USB-C, DisplayPort, HDMI, DVI-D a 4 porty USB-A. Ve výbavě nesmí chybět ani pivot a nastavení výšky. O pohodlí při sledování se postará Flicker-Free, filtr modrého světla a stínítko proti odleskům. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: G

Popis produktu

Kompatibilní s křivkami gama HDR

Tónové křivky HLG a PQ monitoru Eizo CG279X splňují příslušné normy pro zobrazování a zpracování obsahu HDR. Díky optimalizaci křivek gama je obraz přirozenější a bližší vnímání lidským okem. Produkční a postprodukční profesionálové se při editování a barevných úpravách mohou spolehnout na podání tónových křivek HDR.

Široký barevný gamut

Monitor Eizo CG279X s širokým barevným rozsahem spolehlivě produkuje 98 % barev standardu DCI P3 používaného produkcí pro digitální kina a je kompatibilní s normou Rec.2020. Navíc pokrývá 99 % barevného prostoru Adobe RGB. Po provedení snímků vytvořených ve formátu RAW do barevného prostoru Adobe RGB je bude monitor zobrazovat zcela věrně. Také pro tisk monitor nabízí pokrytí téměř celého barevného prostoru CMYK.

Hluboká černá

Eizo CG279X zvládá díky vysokému kontrastnímu poměru i zobrazování temných odstínů, které na běžných obrazovkách LCD kvůli použitému podsvícení vypadají často bledě nebo nevýrazně. To se projevuje hlavně při bočním pohledu na monitor ve slabě osvětlené místnosti. Obrazovka monitoru je opatřena speciální vrstvou, která zajistí hluboké podání tmavých tónů v širokých pozorovacích úhlech.

Přesné podání barev

Trojrozměrná tabulka LUT zajišťuje nejpřesnější přiřazování odstínů a maximálně přesnou reprodukci barev, která je zřetelně viditelná i v tmavých místech. Monitor Eizo CG279X nastavuje tónové křivky a barvy zvlášť, aby dosáhl stálé barevné teploty. Můžete se spolehnout na přesné a shodné podání barev na tomto kvalitním monitoru.

Rychlá obsluha

Nastavení je jednoduché a přehledné. Funkce Button Guide, která zvyšuje přehled obslužných prvků zobrazujících se na obrazovce, vám v ovládacím poli okamžitě ukáže příslušnou funkci tlačítka. Pomocí osvětlených tlačítek lze monitor obsluhovat i ve tmě. To vám pomůže hlavně na tmavém pracovišti.

Zorné pole v obdélníku

Ideální pro titulky a kritické snímky je obdélník Safe Area Maker. Uvidíte, která oblast obrazovky se bude zobrazovat na jiném výstupním zařízení. Okamžitě tak vidíte, zda jsou titulky, texty nebo jiné důležité prvky obrazu v zobrazované oblasti. Barvu obdélníku můžete měnit tak, aby byl zřetelný v každém obraze.

Integrovaný snímač pro automatickou kalibraci

S vestavěným kalibračním senzorem dosáhnete maximální přesnosti barev. Tento snímač je vhodně aktualizován pro daný monitor. Zohledňuje vlivy okolí a nastavuje okraje a střed obrazu. Zajistí tak rovnoměrné výsledky na celé ploše monitoru. Snímač se nachází v rámečku monitoru a vysouvá se jen při měření. Vždy se budete těšit z optimálního podání barev.

Ergonomický a stabilní design

Monitor Eizo CG279X je vybaven stojanem, který umožňuje nastavení výšky, sklonu a pootočení. Podporuje vodorovnou a svislou polohu obrazovky. Můžete ho nastavit podle potřeb konkrétního uživatele. Stínítko snižuje výskyt optických obrazů a jas obrazovky. Šetří tak váš zrak. Zmenšuje přístup světla shora a ze stran.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka (") 27 "
  • Počet HDMI portů 1
  • Rozlišení displeje (px) 2560x1440
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 60
  • Počet DVI 1
  • Integrovaný TV tuner Ne
  • Zobrazovací technologie IPS

Další vlastnosti

Značka: Eizo
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka ("): 27 "
? Rozlišení displeje (px): 2560x1440
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9
Zobrazovací technologie: IPS
Povrch displeje: matný

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1
? Počet DVI: 1
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 416 mm
Výška: 638 mm
Délka: 264 mm
Hmotnost: 10,3 Kg

Uchycení

? VESA štandard: 100x100

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ne

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 32 W
? Třída energetické účinnosti 2021: G

Další parametry

Natáčení: Ano
Nastavení sklonu: Ano
Pivot: Ano

Ostatní

Kód produktu: CG279X

Všechny parametry

Recenze Eizo CG279X černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Eizo CG279X černý