Edifier S2000 MK III hnědé

 • 20 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva

PC reproduktor, Typ soustavy: 2.0, Citlivost: 90 dB, Frekvence od: 45 Hz, Frekvence do: 40000 Hz, Celkový výkon: 130 W, Bluetooth, CINCH, Povrch: dřevěný, hnědá. Více info


Cena 13 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 660 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

PC reproduktory Edifier S2000 MK III v hnědém provedení jsou v sestavě 2.0. Moderní a zároveň elegantní dřevěný design se hodí do každého interiéru. Určeny jsou k nahrávání a přehrávání hudby. Poskytnou vysokou kvalitu plnou i těch nejmenších zvukových detailů. Díky nim si naplno vychutnáte filmové, hudební, ale i herní chvíle. Frekvenční rozsah je od 45 Hz do 40 000 Hz a citlivost 90 dB. Celkový výkon reproduktorů je 130 W. Na zadní straně sestavy se nachází ovládací prvek pro basy, výšky a hlasitost, stejně i konektory pro připojení s PC, notebookem, herní konzolí či televizorem. Pro bezdrátové ovládání je určen dálkový ovladač, který je součástí balení. K připojení se zařízeními slouží technologie Bluetooth a Qualcomm aptX HD. V rozhraní se nacházejí vstupy – digitální optické, digitální koaxiální a RCA – Cinch.

Specifické vlastnosti

 • PC reproduktory Edifier S2000 MK III v hnědém provedení
 • Dřevěný design v kombinaci s černými částmi působí moderně a hodí se do každého interiéru
 • Sestava reproduktorů 2.0
 • Vysoká kvalita, vynikající zvukové detaily basy
 • Frekvenční rozsah: od 45 Hz do 40 000 Hz
 • Citlivost: 90 dB
 • Ovládací prvky jsou umístěny na zadní straně
 • Ovládání a přehrávání zvuku umožní dálkový ovladač
 • Rozhraní: digitální optické, digitální koaxiální, RCA – Cinch
 • Bezdrátové připojení se zařízeními prostřednictvím Bluetooth 5.0 a technologií Qualcomm aptX HD

Moderní design

Elegantní styl reproduktorů Edifier S2000 MK III přináší modernost do každého interiéru. Hnědé zpracování v podání dřevěného designu doplňují černé prvky. Externí zařízení, jako například PC, notebooky, herní konzole či dokonce televizor, budete moci připojit prostřednictvím vstupů, které se nacházejí na zadní straně.

Flexibilita

Reproduktory nabízejí 4 přednastavené režimy – Monitor, Dynamický, Klasický, Vokální. K jejich spuštění a přepínání slouží speciální tlačítko. Každý z režimů zvýrazní různý styl či žánr hudby.

Ovládání a úprava zvuku

Úpravu zvukových vlastností lze provést prostřednictvím ovládacího panelu na zadní straně. Tam najdete prvky k ovládání basů, hlasitosti a výšek. Pro rychlejší a pohodlnější nastavení při sledování filmů poslouží dálkový ovladač, který je součástí balení.

Pokročilé možnosti bezdrátové konektivity

Bezdrátové Bluetooth připojení je možné pomocí technologie Qualcomm aptX HD. Jednoduchým způsobem propojíte reproduktory se smart zařízeními, jako jsou například notebooky, PC, smartphony, tablety a další. Vylepšení Digital Signal Processing a Dynamic Range Control vylepší kvalitu zvuku a zkreslení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 130 W
Bezdrátové Ne
Typ soustavy 2.0
Aktivní Ano
Výkon soustavy minimálně 130 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Edifier S2000 MK III hnědé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi