Edifier R2000DB hnědé

  • Sleva

PC reproduktor, Typ soustavy: 2.0, Citlivost: 85 dB, Frekvence od: 50 Hz, Frekvence do: 20000 Hz, Celkový výkon: 120 W, Bluetooth, CINCH, Povrch: dřevěný, hnědá. Více info


Cena 7 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 75 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylové reproduktory Edifier R2000DB se skvěle hodí do každé domácnosti. Jejich elegantní lesklé provedení v imitaci dřeva zaujme každého. Disponují dvoupásmovým systémem, frekvenčním rozsahem od 50 Hz - 20 000 Hz a impedancí 6 ohmů. Celkový výkon reproduktorů je 120 W. Nabízejí technologie Digital Signal Processing (DSP) a Dynamic Range Control (DRC), které zamezují zkreslení zvuku i při nejvyšších hlasitostech. Součástí je také zabudovaný Eagle Eye výškový reproduktor. Reproduktory lze ovládat praktickým dálkovým ovladačem. Připojení zajistí Bluetooth Qualcomm V5.1, RCA a optický/koaxiální vstup.

Styl a elegance

Sestava reproduktorů Edifier R2000DBklavírní povrch s vysokým leskem, který zaujme na první pohled. Vyniknou v interiéru každé domácnosti.

Kvalitní zvuk

Aktivní dvoupásmové reproduktory Edifier R2000DB vám nabízejí perfektní reprodukci, a to bez zkreslení zvuku i při těch nejvyšších hlasitostech, díky technologiím Digital Signal Processing (DSP) a Dynamic Range Control (DRC). Mají také zabudovaný Eagle Eye výškový reproduktor pro bohaté melodie. Vychutnejte si poslech hudby na vysoké úrovni.

Snadné připojení

Reproduktory jednoduše synchronizujete s ostatními zařízeními pomocí Bluetooth Qualcomm V5.1. Připojení také zajišťuje RCA a optický/koaxiální vstup.

Ovládání

Díky bezdrátovému dálkovému ovladači budete mít kontrolu nad vaším zvukem odkudkoliv v místnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 120 W
Bezdrátové Ne
Typ soustavy 2.0
Aktivní Ano
Výkon soustavy minimálně 120 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Edifier R2000DB hnědé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi