Edifier Airpulse A300 hnědé

  • Sleva

PC reproduktor, Typ soustavy: 2.0, Citlivost: 90 dB, Frekvence od: 40 Hz, Frekvence do: 40000 Hz, Celkový výkon: 160 W, Bluetooth, CINCH, Povrch: dřevěný, hnědá. Více info


Cena 33 999 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 34 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 340 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Hnědé reproduktory Edifier Airpulse A300 s certifikací Hi-Res a celkovým výkonem 160 W jsou vyrobeny z 23mm MDF desky s třešňovou dýhou. Sestava reproduktorů v konfiguraci 2.0 je vybavena 65mm výškovými reproduktory, 6,5palcovými basovými jednotkami, vestavěným zesilovačem s XMOS procesorem i ovládáním na zadním panelu. Konektivitu umožní porty AUX, RCA, USB i Bluetooth s podporou Qualcomm aptX.

Design

Reproduktory Edifier Airpulse A300 v sobě kombinují technický a estetický design. Skříňky jsou vyrobeny z 23mm MDF desky a zakončené dýhou z třešňového dřeva, která je natřená saténovým lakem. Vnitřní stěny skříňky disponují 36mm obložením z materiálu absorbujícího zvuk.

Aktivní reproduktory s certifikací Hi-Res

Sestava reproduktorů s certifikací Hi-Res nabídne kvalitní reprodukci zvuku. Je vybavena 65mm výškovými reproduktory zaměřenými na posluchače i 6,5palcovými basovými jednotkami. V nabídce nechybí ani vestavěný digitální zesilovač s XMOS procesorem.

Možnosti připojení a zadní panel

Reproduktory k telefonu, notebooku nebo k počítači připojíte pomocí portů AUX, RCA, USB i přes bezdrátovou technologii Bluetooth 5.0 s podporou Qualcomm aptX. Pohodlné nastavení basů, výšek a hlasitosti umožní ovladače na zadním panelu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 160 W
Bezdrátové Ne
Typ soustavy 2.0
Aktivní Ano
Výkon soustavy minimálně 160 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Edifier Airpulse A300 hnědé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi